průmysl, výroba, sklady…
facebook
Aktuality -> Komunikace a sítě - 5. 2. 2019 15:03

Firemní gigabitové přepínače NETGEAR s doživotní zárukou

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh dvojici firemních přepínačů řady NETGEAR Smart Managed Pro S350. Novinky nabízí snadnou instalaci a správu, osm gigabitových ethernetových portů PoE+, pokročilé funkce ve vrstvě L2, variabilní možnosti umístění i doživotní záruku.Malé a střední firmy se v současné době velmi často potýkají s nárůstem virtualizace a zvýšeným počtem cloudových služeb a aplikací, jako je VoIP, streamování videa či sledování IP. Ty nejen zvyšují nároky na spolehlivost firemních sítí, ale zároveň i na jejich výkon a bezpečnost. Řada přepínačů NETGEAR Smart Managed Pro S350 na tyto základní síťové potřeby reaguje aktivně a nabízí tak neblokovanou šířku pásma o velikosti jednoho gigabitu i vysokou bezpečnost sítě.

První u nás nabízenou dvojicí modelů těchto zařízení jsou osmiportové gigabitové ethernetové přepínače NETGEAR GS308T a GS310TP:

  • GS308T: 8 gigabitových ethernetových portů
  • GS310TP: 8 gigabitových ethernetových portů PoE+ s celkovým budgetem 55 W a 2 porty SFP sloužící pro uplink

Oba přepínače jsou vybaveny pokročilými konfigurovatelnými funkcemi ve vrstvě L2, jako je L2/L3/L4 ACL (Access Control Lists), QoS, LACP (Link Aggregation Control Protocol), STP (Spanning Tree Protocol) či IGMP Snooping, jež zajišťují rychlý přenos dat a špičkové zabezpečení. Vysokou bezpečnost zařízení dále poskytují také funkce automatické DoS prevence, 802.1x ověření, DHCP filtrování či ACL filtrování.

Přepínače lze snadno instalovat a spravovat prostřednictvím intuitivního uživatelského webového rozhraní (GUI) a nástrojů Smart Control Center a Network Management System.

Flexibilní umístění přepínačů GS308T a GS310TP umožňují speciální úchytky, díky nimž je lze připevnit na stěnu, stůl či pod jeho spodní hranu. Tichý chod zařízení zajišťuje jejich bezvětrákové provedení. Na přepínače se vztahuje doživotní hardwarová a Next Business Day záruka.


 
  

- Inzerce -

Uživatelsky jednoduché rozvrhování výroby

ComesPlánování a detailní rozvrhování výroby je řešeno v průmyslových podnicích různými přístupy za pomocí SW aplikací od těch nejjednodušších až po nejsložitější. Všechna řešení mají své výhody a nevýhody, velké specializované balíky obvykle obtížnou implementaci, vysoké náklady a jsou uživatelsky náročné na ovládání. Některé ERP systémy rovněž obsahují funkce plánování výroby, obvykle zpracované tabulkovou formou.

  

- Inzerce -

Budvar zvýšil využitelnost skladu o 19% díky digitalizaci pohybu

Sewio, BudvarBudějovický Budvar nahradil stávající RFID systém, kterým identifikoval polohu zboží real-time lokačním systémem Sewio tak, aby kromě aktuální polohy zboží také digitalizoval jeho skutečný pohyb.