facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 9. 9. 2005

Finanční výsledky Novellu za třetí fiskální čtvrtletí

Společnost Novell oznámila finanční výsledky za třetí fiskální čtvrtletí, které skončilo 31. července 2005. Novell za toto čtvrtletí vykázal tržby 290 miliónů dolarů, zatímco za třetí čtvrtletí fiskálního roku 2004 vykázal tržby 305 miliónů dolarů. Čistý zisk pro kmenové akcionáře za třetí fiskální čtvrtletí 2005 činí 2 milióny dolarů, neboli 0,00 dolaru na kmenovou akcii. Pro srovnání, za třetí fiskální čtvrtletí roku 2004 společnost vykázala čistý zisk pro kmenové akcionáře 24 miliónů dolarů, neboli 0,06 dolaru na akcii.

Upravený čistý zisk pro kmenové akcionáře ve vyjádření, které neodpovídá principům GAAP, za třetí fiskální čtvrtletí 2005 je 14 miliónů dolarů, neboli 0,03 dolaru na kmenovou akcii. Tento údaj nezahrnuje náklady na restrukturalizaci ve výši 9 miliónů a čistý zisk 1 milión dolarů z prodeje dříve znehodnocených dlouhodobých investic. Pro srovnání, za třetí fiskální čtvrtletí 2004 vykázal Novell non-GAAP upravený čistý zisk pro kmenové akcionáře 14 miliónů dolarů, neboli 0,03 dolaru na kmenovou akcii, což nezahrnovalo účinek úhrady 19 miliónů dolarů od společnosti Canopy v důsledku rozsudku ve prospěch Novellu, náklady na restrukturalizaci 9 miliónů a znehodnocení dlouhodobých investic o 1 milión dolarů.

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

Helios
- inzerce -