Aktuality -> IT Business - 3. 8. 2005

Finanční výsledky ISS za druhé čtvrtletí

Společnost Internet Security Systems zveřejnila své finanční výsledky za druhé čtvrtletí, které skončilo 30. června 2005. ISS v tomto období dosáhla tržeb v hodnotě 79.100.000 USD, což představuje čtrnáctiprocentní nárůst ve srovnání se stejným obdobím v loňském roce. Tehdy ISS ohlásila tržby v hodnotě 69.540.000 dolarů.

Oznámený čistý příjem společnosti činil v druhém čtvrtletí letošního roku 8.261.000 USD. Za stejné období v roce 2004 vykázalo ISS příjem v hodnotě 5.460.000 dolarů. V následujícím čtvrtletí, které končí 30. září tohoto roku, ISS očekává tržby v rozpětí mezi 80 – 84 mil. USD, zatímco v roce 2005 si společnost plánuje dosažení celkových tržeb v hodnotě mezi 325 – 335 mil. dolarů.

 
  

- PR -

AI mění podatelny, účetnictví i schvalování

Tichá revoluce v kancelářích


Umělá inteligence se během posledních dvou let přesunula z role experimentální technologie pro nadšence do praktického nástroje pro každodenní práci. V administrativě, zejména ve veřejné správě a organizacích s rozsáhlým oběhem dokumentů, je její přínos nejviditelnější. Právě zde lidé narážejí na opakující se omezení v podobě nedostatku kapacit, vysoké míry chybovosti při ručním přepisu dat i zdlouhavého zpracování vstupů, které zbytečně brzdí navazující agendy.

  

- PR -

Díky digitalizaci zvládneme více zakázek se stejným počtem servisních techniků,

říká Jana Dupalová, manažerka kvality společnosti ERILENS


Ing. Jana Dupalová je manažerkou kvality ve společnosti ERILENS, která se zabývá instalací a servisem stropních zvedacích systémů pro imobilní osoby. Dříve se v této firmě potýkali s extrémním množstvím administrativy v papírové podobě, která zdržovala servisní techniky a komplikovala plánování. Problémem byla i chybovost, nepřehlednost a složitý přístup k potřebným informacím. Proto firma hledala způsob, jak celý proces evidence zakázek zefektivnit. Optimální řešení našla v systému Digio, díky kterému nastoupila cestu od papírování k digitálnímu servisu.