facebook
Aktuality -> Komunikace a sítě - 27. 1. 2020 10:04

Exinda Network Orchestrator 8064 pomůže s řízením sítě i větším firmám

GFI Exinda 8064Společnost GFI uvedla na trh zařízení Exinda Network Orchestrator 8064, které je určeno pro řízení síťového provozu pro malá až středně velká datová centra a velké společnosti. V kombinaci s nejnovější softwarovou aktualizací 7.4.12 poskytuje nové zařízení podporu monitoringu a řízení datových toků až do kapacity 6 Gb/s.Zařízení Exinda 8064, které v nabídce GFI nahradilo starší model 8063, je nejúspěšnějším modelem z portfolia Exinda na globálním trhu. Řešení umožňující podporu až 6Gb/s datových toků je populární zejména mezi středními a většími organizacemi a vzdělávacími institucemi. Ty především dnes potřebují pokrýt rychle se rozvíjející poptávku po připojení ze strany uživatelů, zařízení, aplikací a aktivit napříč všemi síťovými lokalitami. Vedle schopnosti řídit rychlý nárůst provozu v rámci sítí umožňuje Exinda 8064 efektivně zajišťovat dostupnost kritických aplikací během provozních špiček.

Kromě řešení v podobě hardwarového zařízení je nově k dispozici také aktualizace softwaru Exinda Network Orchestrator 7.4.12, která vylepšuje uživatelské prostředí o podporu většího množství firemních politik, má nižší výkonnostní nároky na CPU, podporuje až 40Gb/s síťové karty a zkracuje frekvenci monitorování v reálném čase na 1 sekundu.

Exinda Network Orchestrator

Řešení Exinda jsou aktuálně dostupná v modelech 8064, 10064 a 12064 pro větší organizace a datová centra, ale i v kancelářských modelech 3062 a 4062, které pomáhají SMB firmám se vyrovnat se současným nárůstem počtu aplikací a intenzity síťového provozu.


 
  

- Inzerce -

Data and AI Forum

IBMNa prvním českém Data and AI Foru se dozvíte, jak můžete využít umělou inteligenci při práci s daty na všech úrovních a jak AI dokáže zrychlit jejich analýzu. Také vám povíme, jak využít open source prostředky při řešení data science a ukážeme různé způsoby vizualizace dat.

  

- Inzerce -

Czech PGA Tour 2020 začíná ve Slavkově a vy můžete být u toho!

Stupně vítězů Czech PGA Tour 2019Nejvyšší domácí profesionální série zahájí svou novou sezonu již po šesté v řadě ve Slavkově u Brna, Hrát se bude ve dnech 19. – 23. května a kromě hlavního turnaje profesionálů o 300tisícovou dotaci budou na programu i doprovodné turnaje pro partnery i juniory a chybět nebude ani tradiční sobotní dětský den.