Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 16. 8. 2012

ESET posílil bezpečnostní expert

Novou posilou české pobočky antivirové společnosti ESET se stal Petr Šnajdr (31), který nastoupil na pozici Pre-Sales Engineer. Šnajdr bude zodpovědný za externí odbornou komunikaci společnosti, a bude také vystupovat jako odborník na počítačovou a IT problematiku v nových médiích. Součástí jeho pracovní náplně bude také vytváření prezentací pro partnery a asistence při obchodních jednáních. Před svým příchodem do ESETu působil Šnajdr jako IT Manager ve společnosti S. & W. Automobily, kde měl na starosti kompletní správu IT infrastruktury jednoho z předních autorizovaných dealerů Mercedes Benz v České republice a také plánování rozvoje IT. K problematice počítačové bezpečnosti se Petr Šnajdr dostal v roce 2005, kdy začal pracovat jako IT Security Specialist u společnosti CoProSys. Jako vedoucí oddělení IT bezpečnosti se zde později zabýval návrhy a implementací bezpečnostních produktů na míru jednotlivým klientům a obchodní a technickou komunikací se zákazníky. Mezi jeho zájmy patří sport, cestování a kultura. 
  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.