Aktuality -> IT společnost - 15. 10. 2012

ESET má nového technického ředitele

Na pozici technického ředitele české pobočky antivirové společnosti ESET nastoupil Jiří Spour (36). Z titulu své funkce se zároveň stal členem představenstva firmy. Spour bude zodpovídat za veškerá technická a technologická aktiva společnosti, což znamená řízení vývoje interních systémů pro ESET ČR, řízení provozu IT a v neposlední řadě také technickou a technologickou podporu produktů ESET. První zkušenosti s vývojem softwaru začal Spour sbírat už během studia na pražském ČVUT. V roce 2001 nastoupil do tehdejšího Českého Telecomu, kde měl na starosti správu a vývoj IS pro zajištění bezpečnosti a posléze vedení týmu technické podpory. Od roku 2005 až do nynějška působil v České pojišťovně, kde zastával různé vedoucí pozice, naposledy jako ředitel odboru systémů životního pojištění.



 
  

- PR -

2. ročník podujatia ManageEngine Meetup

Stretnutie IT odborníkov a praktikov v Bratislave


21. mája sa v Bratislave uskutoční stretnutie IT špecialistov, systémových administrátorov a IT lídrov zodpovedných za rozvoj a bezpečnosť technologickej infraštruktúry. Druhý ročník podujatia ManageEngine Meetup ponúka jedinečnú príležitosť získať praktické vedomosti, oboznámiť sa s osvedčenými implementáciami a vymeniť si skúsenosti s odborníkmi a používateľmi riešení ManageEngine.

  

- PR -

Cesta ke konkurenceschopnosti a digitální suverenitě

AI mění rovnici suverenity


Debata o digitální suverenitě už dnes není jen teoretická. Geopolitické napětí, výpadky v dodavatelských řetězcích a rostoucí kybernetická rizika přesvědčily vlády i podniky o tom, že musejí mít kontrolu nad technologiemi, na nichž závisí jejich prosperita.