facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 29. 10. 2012

Ergonomická sada klávesnice a myši do kanceláře

Genius představil bezdrátovou sadu klávesnice a myši nazvanou ErgoMedia 8000, s níž se zbavíte zbytečných kabelů na pracovní ploše. Klávesnice už na první pohled nemá úplně standardní rozměry. Účelem mírného prohnutí klávesnice ve středové ose a zvlnění jinak rovné plochy kláves je ulehčit rukám při psaní. Vedle standardních kláves obsahuje klávesnice i 36 speciálních tlačítek sloužících k rychlému přístupu na internet, programům kancelářského balíku Office, nebo k ovládání multimédií. Čtyřsměrné kolečko Magic Roller, které umožňuje vertikální a horizontální scrollování, pak přináší pohodlnější způsob prohlížení dokumentů i webových stránek.Klávesnici doplňuje bezdrátová ergonomická myš s pogumovaným povrchem, která se dobře drží v ruce a zásluhou technologie BlueEye funguje bez problémů i na skleněném nebo velmi hladkém povrchu. Myš disponuje přepínatelným rozlišením 800/1600 DPI a nabízí funkci turbo scrollování určenou k rychlejšímu a preciznějšímu prohlížení dokumentů a webových stránek. Funkce Vista Flip pak umožňuje grafický 3D pohled.

 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -