facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 21. 4. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Epson rozšiřuje nabídku tiskáren štítků SurePress

Epson L-6534VWSpolečnost Epson rozšířila svou řadu digitálních tiskových strojů na etike­ty SurePress a představila dvě no­vinky. Jednou z nich je nová tiskár­na SurePress L-6534 s oranžovým inkoustem, která nabízí rozšířený barevný gamut a vysokou kvalitu tisku. Druhou novinkou jsou modely L-4733A/AW, které díky novému systému inkoustů a vylepšenému procesu sušení zajistí mají vyšší produktivitu na fóliových substrátech. Lépe tak vyhoví potřebám firem v nejrůznějších odvětvích – od potravinářského a nápojového průmyslu, přes kosmetiku a léčiva až po průmyslové zboží.Nová tiskárna SurePress L-6534VW dosahuje při velkoobjemovém tisku rychlosti až 50 metrů za minutu. Díky použití CMYK barev a oranžového inkoustu, který rozšiřuje barevný gamut, a s vysoce opacitním bílým inkoustem, jenž je součástí standardní výbavy, mohou uživatelé přesněji reprodukovat barvy. Digitální tiskový stroj využívá LED UV systém, který omezuje rozpíjení inkoustu a zajišťuje jemnější tonální gradaci, ostřejší obraz a živé barvy.

Tiskárna L-6534VW s oranžovým inkoustem tiskne na širokou škálu papírových a fóliových podkladů a nabízí rozhraní s dotykovým panelem, který zjednodušuje obsluhu. Model je také vybaven patentovanou technologií Epson Nozzle Verification Technology (NVT) a automatickou údržbou hlavy, která minimalizuje nutnost manuálních zásahů obsluhy.

Druhá novinka SurePress L-4733A/AW používá inkoust na vodní bázi, kterým může tisknout na papír i na fóliové podklady. Používá sadu inkoustů CMYKOG, která nabízí velký barevný gamut a sytost barev. Použití bílého a černého inkoustu pro nepotahované substráty rozšiřuje flexibilitu potiskovaného podkladu.


 
  

- Inzerce -

Panasonic PressIT360

Nové řešení pro videokonference, které usnadňuje spolupráci na dálku


S cílem podpořit nové způsoby spolupráce z kanceláře i z domova představila společnost Panasonic nové řešení pro videokonference a hybridní schůzky. Každý si už jistě vyzkoušel, jak obtížné a náročné může být jednání na dálku.

  

- Inzerce -

Aktuální výzvy IT světa?

Bezpečnostní hrozby a migrace do cloudu


Makroekonomické trendy, kterým aktuálně čelí odvětví IT, přinášejí mnoho výzev, z nichž asi ty nejsilnější jsou hrozba ransom­waro­vých útoků a zavádění multi/​hybridních cloudových architektur.