facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 18. 4. 2006

EMC a Intel uzavřeli smlouvu o OEM

EMC_Clariion_AX150_616.jpgSpolečnosti EMC a Intel oznámily, že uzavřely smlouvu o výrobě původního vybavení a technologií pro datová úložiště (OEM). Intel, jako součást této dohody, nabídne svým distributorům a prodejcům systém síťově propojených datových úložišť založených na EMC CLARiiON AX150. Distributoři nabídnou tento systém zákazníkům pod svými vlastními značkami.

Systém síťově propojitelných datových úložišť EMC CLARiiON využívá procesory Intel, aby dosáhl vedoucí pozice z hlediska ceny i výkonu v oblasti datových úložišť pro malé a střední firmy. Součástí dohody bude i budoucí spolupráce firem EMC a Intel, která pomůže Intelu posílit jeho procesory, aby splňovaly rostoucí nároky síťově propojitelných datových úložišť. Pro EMC bude dohoda znamenat posílení její architektury datových úložišť a možnost identifikovat budoucí požadavky trhu.

 
  

- PR -

Jak zajistit vzornou docházku u zaměstnanců v terénu?

Díky digitalizované evidenci do­cház­ky, která snižuje admi­ni­stra­tiv­ní zátěž personalistů a eliminuje nepoctivé praktiky zaměstnanců, můžete ušetřit až statisíce korun ročně. Pozdní příchody, dřívější odchody, půjčování kartiček nebo čipů, falešné přesčasy nebo evidence příchodu či odchodu na nesprávném místě — to vše se negativně projeví na výši vašich mzdových nákladů.

  

- PR -

Modernizace IS je příležitost přehodnotit způsob práce

IT Systems 4/2025V aktuálním vydání IT Systems bych chtěl upozornit především na přílohu věnovanou kybernetické bezpečnosti. Jde o problematiku, které se věnujeme prakticky v každém vydání. Neustále se totiž vyvíjí a rozšiřuje. Tematická příloha Cyber Security je příležitostí podívat se podrobněji, jakým kybernetickým hrozbám dnes musíme čelit a jak se před nimi můžeme chránit. Kromě kybernetické bezpečnosti jsme se zaměřili také na digitalizaci průmyslu.