facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 11. 6. 2021 - Zdeněk Gric

Eliška Jirovská posiluje vedení české technologické společnosti Monet+

Ředitelkou divize Electronic Payments společnosti Monet+ se od května stala Eliška Jirovská. Ta posledních patnáct let pracovala na vedoucích pozicích v globálních IT společnostech VMware, Oracle a IBM, kde řídila obchodně-technologické týmy a dodávky pro velké zákazníky. Monet+ je česká technologická společnost zaměřená na bezpečnost a elektronické platby.„Líbí se mi, že Monet+ má i díky své centrále ve Zlíně velmi stabilní tým expertů, z nichž je většina s firmou spojena více než deset let. Stejně tak je pro mě i pro tuto společnost výhoda, že její produkty nejsou v konkurenčním vztahu k těm, za jejichž prodej jsem byla odpovědná dříve. Spíš je doplňují. Mým strategickým cílem je upevňování pozice Monet+ coby technologického lídra a spolehlivého obchodního partnera v oblasti elektronických plateb a bezpečnosti, a to jak na našem trhu, tak v zahraničí, kde už firma úspěšně působí,“ komentuje svůj nástup do firmy Eliška Jirovská.

Společnost Monet+ se od roku 1996 specializuje na bezpečnou identitu a elektronické platby. Sídlí ve Zlíně, kde má více než dvě stě vývojářů a špičkových odborníků. Ti se opírají o dlouhodobě budované znalosti aplikované kryptografie, na jejichž základě vytvářejí vysoce spolehlivá řešení zejména v oblasti financí, e-governmentu, dopravy, zdravotnictví nebo v akademické sféře. Podíleli se například na bezpečném on-line bankovnictví největších českých bank nebo na mobilních platbách za jízdné v MHD několika českých měst.

„Jsme ve fázi růstu a generační obměny vedení a velmi nás těší, že na možnost pracovat v našem týmu pozitivně reagovaly desítky velmi zkušených odborníků. Eliška nás zaujala nejen svou profesní drahou a referencemi, ale také upřímnou a otevřenou komunikací a velkou energií a odhodláním pro start nové etapy. Pevně věřím, že je to ta správná posila pro divizi elektronických plateb i celou společnost v cestě za další expanzí,“ konstatuje Jan Vavrys, ředitel Monet+.

Společnost Monet+ má hlavní centrálu ve Zlíně a pobočky v Brně, Ostravě, Olomouci, Praze, Přerově a Vsetíně. V roce 2020 měla tržby 390 milionů korun a doposud realizovala projekty pro více než sto třicet zákazníků z osmi zemí.


 
  

- Inzerce -

Správa a zabezpečení Windows 10 pomocí nástrojů Microsoft 365 pro efektivní a bezpečnou práci

Společnost System4u pomáhá svým zákazníkům v oblasti Digital Workspace. Správné propojení technologií je zárukou kvalitně fungujícího a bezpečného IT prostředí firem. V následujícím článku se zaměříme na správu a zabezpečení Windows 10 pomocí nástrojů Microsoft 365.

  

- Inzerce -

Kubernetes a OpenStack pod taktovkou [SCP] SafeDX Cloud Platform

Společnost SafeDX dokončila změny vyplývající ze změny vlastnické struktury a pod křídly globálního výrobce Foxconn se plně zaměřuje na rozvoj nabídky cloudových služeb a kontejnerových řešení v prostředí Kubernetes.