Aktuality -> IT Business - 11. 8. 2006

Eicon Networks kupuje divizi Intelu

IntelEicon632.jpgSpolečnost Eicon Networks a Intel ohlásily podepsání dohody o prodeji aktiv divize mediální a signalizační techniky společnosti Intel firmě Eicon. Akvizice by měla společnosti Eicon zajistit přední pozici na trhu mediálních a signalizačních zařízení. Společnosti Intel tento odprodej zase umožní větší koncentraci investic do hlavní oblasti podnikání, kterou jsou komunikační a integrované produkty, především procesory architektury Intel a síťové procesory, modulární komunikační platformy a optické moduly.

Uzavření transakce se očekává v horizontu čtyř až šesti týdnů, po schválení regulačními orgány a dalších běžných formalitách. Finanční podmínky akvizice nebyly zveřejněny. Divize mediální a signalizační techniky společnosti Intel zahrnuje všechny produktové řady dříve zakoupené firmy Dialogic, dále HMP (Host Media Processing) software a HMP blade moduly. Odprodány byly rovněž kompletní řady SS7, PBX integračních řešení a příslušných bran.

 
  

- PR -

Jaký docházkový systém vybrat?

Podle čeho se rozhoduje moderní firma


Možností, jak dnes sledovat docházku zaměstnanců, je spousta. Od systémů, které zaznamenají každý příchod a odchod, až po řešení, která zaměstnanci skoro ani nevnímají. Záleží jen na potřebách a prioritách vaší firmy. Jaké jsou ty vaše?

  

- PR -

APN Promise: partnerství pro skutečný růst

Image___2025_07_23T144538.475.jpgUž více než 30 let pomáháme firmám naplno využívat technologie pro jejich efektivní růst. Z malé společnosti v Polsku jsme se vypracovali na mezinárodního hráče, který podporuje rozvoj podniků na mnoha trzích. Naším cílem je dodávat moderní řešení a budovat dlouhodobé vztahy, které přinášejí výsledky.