facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Nepodařilo se připojit k serveru.
Nepodařilo se připojit k serveru.
Nepodařilo se připojit k serveru.
Nepodařilo se připojit k serveru.
Aktuality -> Hardware - 19. 5. 2022 - Zdeněk Gric

Dvě nové řady projektorů Panasonic Solid Shine LCD pro školy a firmy

Společnost Panasonic představila dvě nové řady LCD projektorů, které využívají laserový zdroj světla SOLID SHINE a jsou navrženy pro rychlou a poutavou komunikaci v osvětleném prostředí školních tříd a konferenčních místností. Projektory Panasonic řady PT-LMZ460 jsou vybaveny funkcí Quick Startup pro okamžité zahájení prezentace. Ta umožňuje spustit projekci z pohotovostního režimu během jediné sekundy. Kromě variabilního použití a ostrého obrazu díky lepšímu rozlišení než Full HD, má také projektor objektiv s 1,2násobným zoomem a jas až 4 600 lm při nativním rozlišení WUXGA. To umožňuje reprodukci obrazu v původním poměru stran a zároveň poskytuje větší plochu pro zobrazování webových stránek a tabulek. Řada Panasonic PT-TMZ400 s krátkou projekční vzdáleností a jasem až 4 000 lm při WUXGA je také ideální pro menší muzea a digitální reklamu.Zdokonalená optická konstrukce a účinný zdroj světla SOLID SHINE Laser v obou řadách projektorů snižují spotřebu energie i nároky na údržbu a omezují plýtvání, takže jsou šetrné k životnímu prostředí. Dále prodlužují dobu nutnosti výměny světelného zdroje až na 20 000 hodin, snižují riziko přerušení projekce a udržují stálý jas po dlouhou dobu. Snadné správě projektoru napomáhá ECO filtr, který je bezúdržbový po dobu až 15 000 hodin. Efektivní optická konstrukce snižuje spotřebu energie na pouhých 280 W.

Projektory jsou navrženy pro snadnou spolupráci, například s prezentačním systémem PressIT, a sdílení obsahu pomocí volně dostupných aplikací nebo streamování obsahu do multimediálních přehrávačů. Systémová integrace je bezproblémová díky kompatibilitě vstupních signálů v rozlišení 4K.

S hmotností začínající na pouhých 4,5 kg lze vybrat model s objektivem s 1,2násobným zoomem (řada PT-LMZ460) pro větší variabilitu použití nebo s objektivem s krátkou projekční vzdáleností (řada PT-TMZ400), který promítá 80palcový obraz ze vzdálenosti pouhých 83 cm, což je ideální pro menší místnosti. Extender digitálního zoomu umožňuje použití stávajících stropních držáků, i když jsou umístěny mimo optický rozsah objektivu, a všechny modely lze instalovat pod libovolným úhlem v rozsahu 360°.


 
  

- Inzerce -

ERP systém pro laboratorní techniku

Česká společnost Lavat vyrábí a dodává přesné strojírenské součás­ti nebo výrobky z oboru laboratorní a vakuové techniky. Optimalizovat firemní procesy a zvyšovat efektivitu práce zaměstnanců jí pomáhá řešení Helios iNuvio z produkce Asseco Solutions.

  

- Inzerce -

Jak BI a controlling pomůže zlepšit výkon výrobní společnosti

Běžná praxe ve výrobním pod­ni­ku: Obchodní ředitel hodnotí výkonnost týmu, rentabilitu zákazníků a produktů. Výrobní ředitel hlídá efektivitu vytížení zdrojů a správnost kalkulací. Ředitel nákupu a logistiky sleduje zajištění materiálem a kvalitu dodavatelů. Finanční ředitel zajišťuje financování a analyzuje hospodářský výsledek.

Nepodařilo se připojit k serveru.
Nepodařilo se připojit k serveru.
- inzerce -