facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 25. 9. 2012

Druhá generace imageRUNNER ADVANCE

Canon Europe představila novou generaci platformy imageRUNNER ADVANCE a šest nových řad multifunkčních zařízení formátu A3 - C5200, C6200, C8200, C2200, C7200 a C9200. Nová generace imageRUNNER ADVANCE poskytuje zákazníkům funkce pro lepší řízení přístupu, personalizaci, efektivnější servis a také okamžité propojení s mobilními přístroji a cloudovými službami prostřednictvím výkonných standardních a volitelných aplikací. Klíčové funkce, které dříve nebyly standardní součástí dodávky, jako například textově prohledávatelné formáty skenovaných souborů nebo bezpečné vymazání pevného disku, jsou nyní k dispozici v základní výbavě.Nové přihlášení prostřednictvím Universal Login Manager nabízí pohodlné ověření uživatele prostřednictvím bezkontaktní karty nebo pomocí dotykového přihlášení. Organizace mohou řídit bezpečnost, náklady a využití strojů na úrovni jednotlivých uživatelů. Zároveň lze zvýšit produktivitu prostřednictvím personalizace zařízení a automatizace často prováděných úkolů. Větší organizace a náročnější prostředí mohou získat přístup k firemnímu řízení, správě a službám prevence ztráty dat prostřednictvím řešení uniFLOW společnosti Canon.

 

Nové řady imageRUNNER ADVANCE nabízí propojení s cloudovými workflow a podporují mobilní práci, tedy oblasti, na které se firmy stále častěji zaměřují. Platforma imageRUNNER ADVANCE nabízí řadu jednoduchých mobilních řešení, která jsou ideální pro menší podniky. Kromě aplikace Canon Mobile Printing nabízí Canon i řadu dalších funkcí pro tisk a skenování z a do mobilních zařízení. Canon je také certifikován a připraven pro Google Cloud Print díky nové aplikaci pro imageRUNNER ADVANCE, což umožňuje tisknout z různých zařízení s přístupem k internetu. Canon Cloud Connect navíc umožňuje uživatelům tisknout z a skenovat do Google Drive. Aplikaci eCopy Scan to Cloud zákazníci ocení při skenování do cloudových služeb, jako je například SalesForce.com.

 

Nový publikační nástroj umožňuje zpracování důležitých dokumentů uvnitř firmy. Nástroj Canon iW Desktop Quick Printing Tool, který je dostupný přímo z pracovní plochy, poskytuje rychlý přístup k náhledům dokumentů, úpravám šablon a tvorbě PDF. Pro více pokročilých funkcí je k dispozici Canon iW Desktop, který umožňuje kombinovat informace z různých zdrojů a vytvářet a upravovat dokumenty pro profesionální vzhled během několika minut.

 

imageRUNNER ADVANCE zjednodušuje správu tisku a poskytuje vyšší produktivitu a vylepšení v oblasti správy zařízení, eMaintenance a iW MC. Nové nástroje služby eMaintenance umožňují poskytovatelům služeb efektivněji vzdáleně spravovat a doplňovat spotřební materiál, zaznamenat odečty a zvýšit šanci na vzdálené opravy nebo opravy na jeden zásah pomocí vzdálené diagnostiky. iW MC poskytuje aktualizace firmwaru a aplikací pro celý tiskový park.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -