facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 28. 5. 2024

Dotykové displeje Sharp pro interaktivní spolupráci

2. část: Modelová řada LB

-PR-

V minulém vydání jsme pro vás zmapovali aktuální nabídku kolaborativních displejů značky Sharp, vysvětlili jsme hlavní rozdíly mezi jednotlivými modelovými řadami a blíže jsme popsali nejvyšší řadu LA. Dnes vám představíme střední řadu označenou zkratkou LB (B jako Business).


Společnost Sharp NEC Display Solutions má velmi širokou nabídku dotykových kolaborativních displejů Sharp, které nacházejí uplatnění zejména v učebnách a zasedacích místnostech. Nabídka je rozdělena do tří modelových řad LA, LB a LC, které se primárně liší použitými technologiemi dotykové vrstvy. Další rozdíly jsou v hardwarové i softwarové výbavě jednotlivých displejů. Naopak stejné jsou ve všech modelových řadách nabízené velikosti displejů, a to 65“, 75“ a 86“.

PrecisionTouch pro intuitivní ovládání

Modelová řada interaktivních displejů LB klade důraz na co nejpřirozenější způsob práce, a proto kombinuje dotykové ovládání umožňující psát na displej stylem „pero na papíře“ s technologií Zero Bonding a technologií Sharp PrecisionTouch.

PrecisionTouch je označení společnosti Sharp pro infračervenou dotykovou technologii Advanced IR, která přichází s vylepšenými světelnými diodami a receptory zabudovanými v rámečku kolem obrazovky. Největší rozdíl oproti původní infračervené technologii spočívá v tom, že infračervené světlo vyzařované jednou diodou je zachyceno více receptory na opačném konci displeje, což výrazně zvyšuje přesnost, s jakou jsou detekovány dotykové body. Zmenšuje se také vzdálenost mezi strukturou světelného paprsku a sklem, čímž se minimalizuje výška, ve které se dotyk aktivuje.

Android a USB-C pro snadné připojení a bezproblémovou spolupráci

Řada LB je ideální volbou pro rušná kancelářská prostředí, zasedací místnosti a školení, která vyžadují rychlou odezvu a inteligentní integrované nástroje pro spolupráci. Podporuje efektivní skupinovou týmovou práci, podporuje sdílení nápadů, pomáhá lidem předvádět skvělé prezentace a dosahovat lepších výsledků na schůzkách.

Díky možnosti připojení interaktivních displejů LB přes USB-C konektor lze vejít do zasedací místnosti, snadno připojit přenosné zařízení a ihned začít spolupracovat. Řada LB je také vybavena integrovaným SoC s operačním systémem Android s funkcí whiteboard, překryvným režimem psaní a bezdrátovým sdílením obrazovky, jakož i odstupňovaným zabezpečením, které pomáhá zvyšovat vaši produktivitu.