facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 25. 8. 2020 - Zdeněk Gric

Do čela vývoje logistické platformy DoDo nastoupil Ondřej Seer

Šéfem produktu v logistickém startupu DoDo se stal Ondřej Seer (31), který se v oblasti vývoje softwaru posledních 5 let pohybuje v roli QA Engineer a zodpovídá tak za kvalitu dodávaného softwaru. Zkušenosti sbíral 3,5 roku v softwarové společnosti Winsite, odkud přešel právě do startupu DoDo, kde se postupně posunul až na pozici Product Ownera, a zajistí tedy další rozvoj logistické IT platformy firmy.Komplexní logistická plaforma, kterou Ondřej Seer dostává na starost, umožňuje kromě efektivního plánování tras a sledování kurýrů DoDo také realtime monitoring a reporting všech návazných logistických procesů. Přes platformu lze i spravovat a utilizovat logistický park včetně plánování a evidence servisních zastávek či tankování, získávat přehled o hotovosti držené kurýrem, vypočítávat odměny kurýrů i komplexně spravovat HR procesy.

„Mým cílem je vytvořit platformu, která bude maximálně funkční a zároveň snadno použitelná a intuitivní pro všechny uživatele. Prioritou bude chytře selektovat požadavky klientů a v rámci vývoje prioritizovat ty funkcionality, které našim zákazníkům a uživatelům přinesou skutečnou hodnotu, zefektivní logistiku a v neposlední řadě také uleví městům, na které má rychlý e-commerce zásadní dopad,“ popisuje své ambice Seer.


 
  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -