facebook
Aktuality -> IT Business - 10. 6. 2019 15:19

DNS se stává distributorem softwarových řešení Micro Focus

Společnost DNS oznámila podepsání kompletní distribuční smlouvy se softwarovou společností Micro Focus. Micro Focus plánuje významně posílit svoji pozici na českém a slovenském trhu, a to prostřednictvím distribučně partnerského modelu.Pavel Klimuškin, výkonný ředitel společnosti DNS k této nové spolupráci říká: „Micro Focus stoprocentně zapadá do strategie DNS, která chce být klíčovým hráčem na poli komplexních dodávek IT infrastruktury. Dnešní IT se stává čím dál tím více hybridním a jsme přesvědčeni, že právě řešení od Micro Focusu pomohou našim partnerům doplnit jejich dodávky o efektivní softwarové řešení pro management hybridních IT prostředí.“

Ambicí DNS je ve střednědobém až dlouhodobém horizontu nabídnout svým partnerům kompletní VAD podporu pokrývající celé Micro Focus portfolio. V krátkodobém horizontu se potom DNS zaměří na podporu především v oblastech IT Operations Management a Security, na které chce postupně nabalovat další řešení. Cílem DNS je především nadále rozvíjet partnerskou sít, zvyšovat povědomí o Micro Focus produktech a zároveň poskytovat kvalitní služby v rámci celého životního cyklu IT projektů tak, jak jsou naši partneři zvyklí. Jednoduše řečeno, DNS se chce stát preferovaným distributorem Micro Focus řešení pro český a slovenský trh.


 
  

- Inzerce -

Září – měsíc bezpečnosti se Sophos Central

Nepropásněte sérii webinářů zaměřených na aktuální bezpečnostní trendy a jednotnou správu zabezpečení vaše IT – každé pondělí a zdarma.