facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 21. 11. 2006

Dimension Data vykázala 50% nárůst

Společnost Dimension Data Holdings oznámila své výsledky za rok, který skončil 30. září 2006. Společnost vykázala růst svých tržeb o 15,9 % na 3,1 miliardy dolarů. Provozní zisk skupiny vzrostl o 50 % z 56,7 miliónu dolarů v roce 2005 na 85 miliónů dolarů a provozní marže vzrostla ze 2,1 % na 2,8 %. Růst tržeb odráží 13,6% nárůst v oblasti Integrace sítí a celkově dobré výsledky v oblasti Komplexních řešení

 
  

- PR -

iQsub Technologies díky Odoo zefektivnilo výrobu a řízení firmy

Česká společnost iQsub Technologies se specializuje na vývoj a výrobu špičkového potápěčského vybavení, včetně dýchacích přístrojů a odolných pouzder pro kamery GoPro do extrémních podmínek. Se zákazníky po celém světě a nejvyššími požadavky na kvalitu a spolehlivost potřebovala moderní a efektivní řízení svých firemních procesů.

  

- PR -

Pět způsobů, jak AI změní náš svět k nepoznání

AI_analyzuje_data-PR.jpegUmělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) přináší už více než 10 let podnikům i výzkumníkům stále možnosti. Ať už jde o využití prediktivní analýzy k předvídání údržby zařízení, nástroje počítačového vidění, které dávají oči robotům na automatických montážních linkách, nebo digitální dvojčata sloužící k simulaci fungování továren, měst, a dokonce i celých ekonomik, seznam aplikací poháněných AI je dlouhý a stále se prodlužuje.