facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 16. 4. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Digital Transformation Summit ukáže nové možnosti automatizace firemních procesů

Digitální transformaci začaly v pos­led­ním roce intenzivně řešit i firmy, kterých se dříve prakticky netýkala. Celé odvětví ně­ko­li­ka­ná­sob­ně vyrostlo, rychle se posouvá a vyvíjí. Digital Trans­for­ma­tion Summit proto už za měsíc přinese nej­no­věj­ší zku­še­nos­ti a inspiraci od českých i za­hra­nič­ních lídrů v au­to­ma­ti­za­ci a di­gi­ta­li­za­ci fi­rem­ních pro­ce­sů, obchodu či marketingu.Srdcem Digital Transformation Summitu (DTS) budou ukázky konkrétních řešení z praxe na poli digitální transformace a automatizace. 13. května se ve virtuálním světě Confer-O-Matic o své zkušenosti a praktické ukázky podělí 8 lídrů českých i zahraničních firem, které patří k inovátorům na poli digitalizace firemních procesů.

„Naším cílem je především poskytnout možnost přiučit se něco konkrétního a praktického od úspěšných firem. A to ať už člověk pracuje v obchodu, marketingu, zákaznickém servisu, IT nebo na back office,“ popisuje Jiří Mach, CEO české technologické společnosti Enehano Solutions, která je hlavním organizátorem DTS.

Základní informace o Digital Transformation Summitu

Termín: čtvrtek 13. 5. 2021, 14:30
Místo: online
Cena: zdarma
Registrace: https://digitaltransformationsummit2021.eventbrite.com/?aff=ITSystems

Digital Transformation Summit

V hlavní roli inspirace

DTS odstartuje tématem Salesforce, který je podle společnosti Gartner dlouhodobým celosvětovým lídrem CRM řešení. Petra Jenner, regionální viceprezidentka Salesforce odpovědná za střední a východní Evropu, představí kromě pohledu Salesforce na digitální transformaci novinky i nejnovější trendy a také popíše, co úspěšné digitální firmy dělají jinak než ostatní.

Těžištěm celého summitu budou ale hlavně inspirativní příběhy firem a jejich případové studie zaměřené na automatizaci a digitální transformaci firemních procesů a komunikaci se zákazníkem. Lídři firem budou ve virtuálním světě rozděleni na českou a zahraniční stage.

Ukázky z praxe i 3D networking na pláži

Česká stage ukáže, jak zvládnout digitální transformaci i v korporaci, jak využít digitalizaci v marketingu, obchodu nebo klientském centru a také seznámí návštěvníky se specifiky digitální transformace směrem k B2B zákazníkům. V českém jazyce se o své zkušenosti podělí třeba Vladimír Püschner z DPD, Pavel Kottink z ČMSS nebo Filip Paseka ze Zonky.

Zahraniční stage představí, jak může inteligentní CRM pomoci vyrůst startupům i jak díky digitalizaci vylepšit zákaznickou cestu v B2B segmentu. Vedle toho ukáže také nové možnosti řízení zaměstnanců nebo optimální přístupy k vývoji CRM. V angličtině vystoupí například Peyu Petrov ze švédské firmy Getinge, která je jedním z největších výrobců zdravotnických zařízení na světě, Paulo Jorge Fernandes ze Salesforce nebo Emel Idriz z německé firmy Pricefx, která patří mezi globální lídry v oblasti naceňování produktů.

„Přestože se event bude konat online, nepřijdou účastníci ani o networking. Ten bude probíhat přes platformu Confer-O-Matic, kde se bude možné účastnit různých přednášek, networkovat s experty nebo sdílet zkušenosti v připravených chatzónách. Celé prostředí přitom bude laděné exoticky v havajském stylu,“ dodává Mach.


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -