facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 8. 3. 2024 - Ing. Lukáš Grásgruber

Digital Transformation Summit ukáže nejnovější trendy i příklady z praxe

Digital Transformation SummitTempo digitální transformace neu­stá­le zrychluje a nově čelí výzvám spojeným s využitím AI. Stále více firem řeší, jak se na digitální bu­douc­nost připravit a jak v ní efektiv­ně pracovat s umělou inteligencí. 5. ročník Digital Transformation Summitu proto přinese nejnovější zkušenosti, poznatky a inspiraci od českých i nadnárodních lídrů v automatizaci a digitalizaci firemních procesů, obchodu či zákaznické péče.Srdcem Digital Transformation Summitu (DTS) budou ukázky kon­krét­ních řešení z praxe na poli digitální transformace a automatiza­ce. Ve středu 24. dubna odpoledne se v O2 universum Praha a zároveň i online o své zkušenosti a praktické ukázky podělí 8 lídrů firem, které patří k inovátorům na poli digitalizace a automatizace.

„Prostřednictvím summitu dáváme možnost přiučit se něco prak­tic­ké­ho a konkrétního od úspěšných firem z různých segmentů ekonomiky. A to ať už člověk pracuje v obchodu, zákaznickém ser­vi­su, IT nebo na back office,“ popisuje Jiří Mach, CEO české tech­no­lo­gic­ké společnosti Enehano, která je hlavním organizátorem DTS.

Mezinárodní přesah a konkrétní přínosy

DTS letos otevře Krzysztof Krecikij, Salesforce Regional Director Enterprise Software Sales, který se zaměří na současné praktické aplikace umělé inteligence a na její aktuální i budoucí využití na platformě Salesforce.

Těžištěm celého summitu pak budou hlavně inspirativní příběhy firem a jejich případové studie zaměřené na automatizaci a digitální transformaci. Tajemství svého úspěchu poodhalí společnosti jako Česká spořitelna, Heureka, Bobcat, Raiffeisen Bank nebo Generali Česká pojišťovna. A své vize představí i nové progresivní firmy a startupy, jako je například Rossie.AI.

Účastníci summitu se dozvědí například to, jak probíhá největší implementace Salesforce v CEE regionu, jaké přínosy má digitalizace pro výrobní firmu, co obnáší konsolidace CRM napříč zeměmi nebo jak prakticky využít AI pro zaměstnance nejen bank či pojišťoven.

Návštěvníci se mohou těšit i na tradičně živý networking, a odnést si tak cenné zkušenosti i kontakty od kolegů z jiných firem i oborů. Celá akce vyvrcholí panelovou diskuzí, ve které budou špičky svého řemesla polemizovat o tom, jak se mění role oddělení prodeje a zákaznického servisu vlivem generativní AI.

Více na https://digitaltransformationsummit.cz/


 
  

- PR -

7 vlastností ERP systému, které dělají uživatelům radost

Kdy je ovládání ERP systému poho­dl­né? Když mohou jeho uživatelé snadno a efektivně pracovat s potřebnými funkcemi a informacemi bez zbytečných obtíží. Tím se zvýší produktivita jejich práce, omezí se chybovost a firma poroste.

  

- PR -

Automatizace ve výrobě potravin není výsadou jen velkých firem. Jak na to krok za krokem s ERP systémem?

Stejně jako většina podniků, čelí i potravinářská výroba v dnešní době řadě výzev: nedostatku kvalitních zaměstnanců, vyso­kým cenám energií i zdražování surovin. K tomu se přidává velmi přísná legislativa a nutnost hlídat řadu ukazatelů u surovin i hotových výrobků.