facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 16. 4. 2024 - Ing. Lukáš Grásgruber

Digital Transformation Summit se blíží, už za týden napoví, jak připravit firmu na využití AI

Digital Transformation SummitDigitální transformace neustále zrychluje a nově čelí výzvě AI. Stále více firem řeší, jak se na digitální budoucnost připravit a jak v ní efektivně pracovat s umělou inteligencí. 5. ročník Digital Transformation Summitu proto přinese nejnovější zkušenosti, poznatky a inspiraci od českých i nadnárodních lídrů v automatizaci a digitalizaci firemních procesů, obchodu či zákaznické péče.„Hlavním tématem, které bude letos rezonovat napříč celým programem Summitu, je uchopení, možnosti a praktické využití umělé inteligence v každodenním fungování firem a organizací,“ popisuje Jiří Mach, CEO české technologické společnosti Enehano, která je hlavním organizátorem největší konference o digitální transformaci v Česku.

Powered by

Srdcem Digital Transformation Summitu (DTS) budou ukázky kon­krét­ních řešení z praxe na poli digitální transformace a automatiza­ce. Ve středu 24. dubna odpoledne se v O2 universum Praha a zároveň i online o své zkušenosti a praktické ukázky podělí 8 lídrů firem, které patří k inovátorům na poli digitalizace a automatizace.

Mezinárodní přesah a konkrétní přínosy

DTS letos otevře Krzysztof Krecikij, Salesforce Regional Director Enterprise Software Sales, který se zaměří na současné praktické aplikace umělé inteligence a na její aktuální i budoucí využití na platformě Salesforce. Dále pak vystoupí:

  • Lukáš Pudil z České spořitelny ukáže, jak probíhá a co už přinesla největší implementace Salesforce v CEE regionu.
  • Michal Vodák z Heureka Group představí zkušenosti s integrací CRM do různých oddělení a jeho adopcí v rámci obchodních operací.
  • Roman Kočvara z Generali České pojišťovny nasdílí zkušenosti s přípravou na rozsáhlou transformaci a probere klíčové faktory, které předem zvážit.
  • Lucie Horák z Bobcat se podělí o zkušenosti s multicloudem a digitalizací procesů ve výrobní firmě s celosvětovým zastoupením.
  • Michal Pánovec a Lukáš Pour z Trustsoft ukáží, jak jim zaměstnanecká 360 pomáhá řídit obchod a projektový onboarding.
  • Martin Franc z Rossie.AI představí možnosti praktické AI aplikace pro zpracování přirozeného jazyka a její využití v různých oblastech.
  • Jaroslava Nedbalcová z Hronček & Partners ukáže, jak může Salesforce zefektivnit rozšíření podnikání advokátní kanceláře do dalších oblastí.
  • Martin Hronek z Enehana přinese praktické tipy a návody pro využití low-code/no-code vývoje.

Celá akce vyvrcholí panelovou diskuzí, ve které budou špičky svého řemesla polemizovat o tom, jak se mění role oddělení prodeje a zákaznického servisu vlivem generativní AI.

Základní informace o akci:
Název: Digital Transformation Summit
Termín: středa 24. 4. 2024, 13:00
Místo: O2 universum Praha + online
Cena: 39 €
Registrace: https://digitaltransformationsummit.cz


 
  

- PR -

Jak si vedou české firmy v kybernetické bezpečnosti

Praktické zkušenosti z oblasti etického hackingu a penetračního testování


Komplexní zabezpečení pod­ni­ko­vé infrastruktury, počínaje výpočetními systémy přes úložná řešení, až po komunikační linky není jednoduchá záležitost. S větší či menší úspěšností se o to snaží každá organizace.

  

- PR -

Wittmann zálohuje a chrání svá data s Acronis Cyber Protect Cloud

Skupina WITTMANN Group se sídlem ve Vídni působí na celém světě. Prostřednictvím 10 výrobních závodů v 6 zemích a 37 poboček je zastoupena na všech důležitých světových trzích plastikářského průmyslu.