facebook
Aktuality -> IT Business - 12. 12. 2019 - Zdeněk Gric

Digital Resources zahájila spolupráci s Evolink

Společnost Digital Resources a společnost Evolink oficiálně zahájily strategickou spolupráci v oblasti Enterprise Content Management (ECM/DMS) a Customer Relationship Management (CRM/BPM) systémů. Evolink působí již přes 15 let v oblasti telekomunikací a informačních technologií a na švýcarském trhu se stará o stovky středně velkých a velkých zákazníků. Digital Resources je dodavatelem podnikových informačních systémů a IT služeb a aktuálně je jedním z nejúspěšnějších partnerů M-Files ve střední Evropě. Digital Resources podporuje zhruba 10.000 koncových uživatelů M-Files v 19 zemích Evropy. Ve svém portfoliu má též vlastní CRM systém Intuo - Company Intelligence, který je plně integrován s M-Files a pomáhá zefektivnit jakékoliv procesy ve firmě.Strategická spolupráce Evolink a Digital Resources je dobrou zprávou pro stávající i potenciální uživatele systémů M-Files a Intuo - Company Intelligence a posiluje pozice obou společností na trhu. Smíšené týmy disponují schopností realizovat projekty v angličtině, francouzštině, ruštině, češtině a slovenštině.

Document management systém M-Files je moderní platformou pro správu informací a dokumentů ve firmě. Řešení je založeno na bázi metadat, tudíž není třeba obsah hledat dle jeho fyzického umístění. Uživatelům naopak stačí vědět jakoukoliv informaci, ať už je to název, část textu, typ dokumentu, přidružená organizace apod. M-Files nabízí příjemné uživatelské prostředí, které lze jednoduše integrovat do firemní infrastruktury a propojit s celou řadou dalších systémů. Uživatelé získávají přístup k dokumentům a informacím dle svých přístupových práv prakticky z jakéhokoli (i mobilního) zařízení (Android, iOS, Windows).

Intuo - Company Intelligence je český informační systém vyvinutý společností Digital Resources. Řešení je postaveno na nejmodernějších současných technologiích. Není pouze běžným CRM systémem, ale z hlediska strategického řízení je to zejména Business Management Software. Díky němu lze snadno a efektivně plánovat, organizovat a řídit jakékoliv procesy ve společnosti (BPM). Navíc je snadno propojitelný s řadou dalších systému, jako jsou například ECM/DMS nebo ERP řešení.


 
  

- Inzerce -

Spolupráce Lenovo a AMD přináší firmám EPYCká řešení pro datová centra

AMD LenovoVzájemné partnerství společností Lenovo a AMD bylo dlouhé roky orientováno především na počítače a mobilní zařízení. Nejnovější kapitola této spolupráce se však odehrává na poli datových center.