Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 15. 8. 2012

Dial Telecom navýšil přenosovou kapacitu

optické DWDM sítě mezi Prahou a německým Frankfurtem

Dial Telecom navýšil přenosovou kapacitu optické DWDM sítě mezi Prahou a německým Frankfurtem nad Mohanem. Tento vytížený úsek zajišťuje datové propojení mezi hlavním městem a klíčovými západoevropskými telekomunikačními centry. Důležitá datová trasa byla posílena díky zprovoznění nové vlnové délky s přenosovou kapacitou 40 Gbit/s. Dial Telecom tak reagoval na rostoucí potřeby zákazníků na rychlé datové přenosy do zahraničí. Úsek páteřní DWDM sítě Dial Telecomu z Prahy do Frankfurtu nad Mohanem měří 700 km a 40G transpondéry je vybaven od loňského června.Nově posílený spoj je součástí významné středoevropské DWDM sítě Dial Telecomu, která vede z Frankfurtu nad Mohanem přes Plzeň, Prahu a Brno až do Bratislavy (variantně do Ostravy a dále směrem na Polsko). Odtud je dále napojena na sítě významných jihoevropských a východoevropských providerů. Díky odbočným komorám po celé trase je mezinárodní datová dálnice Dial Telecomu plně připravena vyhovět budoucím požadavkům na rozšiřování v celém středoevropském regionu.

 
  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.

  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.