facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 11. 1. 2012

Dial Telecom koupil Star 21 Networks

Dial Telecom, poskytovatel telekomunikačních služeb, se stává stoprocentním vlastníkem akcií STAR 21 Networks se sídlem v Brně. Star 21 Networks poskytuje velkoobchodní služby ostatním operátorům a mezi jeho konkurenční výhody patřilo i rychlé připojení koncových zákazníků k síti operátorů pomocí bezdrátových sítí. Skupina Dial Telecom tak pokračuje ve své dlouhodobé obchodní a akviziční strategii a neustále posiluje svoji pozici na trhu datových, hlasových i internetových služeb v ČR. Společnost STAR 21 Networks byla založena roku 2 000, kdy získala jednu ze tří celostátních licencí na provozování bezdrátových přístupových sítí typu FWA (Fixed Wireless Access) v pásmu 26 GHz pro ČR.V roce 2001 začala poskytovat služby vlastní sítě dalším operátorům a brzy se stala alternativou na velkoobchodním trhu tzv. poslední míle – tedy připojení konkrétního zákazníka k síti daného operátora pomocí vyhrazeného rychlého bezdrátového připojení. Dial Telecom tak touto transakcí získává vybudovanou infrastrukturu, ale i celou dosavadní zákaznickou bázi provozovatele STAR 21 Networks.

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -