eWay
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 15. 10. 2020 - Zdeněk Gric

Dell představuje nové monitory UltraSharp a konferenční řešení Meeting Space

Společnost Dell představuje novinky v portfoliu UltraSharp monitorů a konferenční řešení Meeting Space. Profesionální grafici při své práci spoléhají na monitory s věrným podáním barev. Monitor Dell UltraSharp 32 HDR PremierColor (UP3221Q) je vybavený 2 tisíci stmívacích zón s přímým mini-LED podsvícením a diodami, kde samostatně řízené zóny zajišťují maximální kontrast s temně černou a jasnou bílou.Tento 32palcový monitor řady UltraSharp nabízí 99,8% pokrytí barevného prostoru DCI-P3, rozlišení 4K a podporu vysokého dynamického rozsahu VESA DisplayHDR 1000. Umožňuje tak přesnou a jednotnou reprodukci barev u filmového a video obsahu. Jedná se o první 31,5palcový profesionální monitor na trhu s vestavěnou kalibrační sondou se softwarem Calman. Uživatelé si mohou zvolit plánovanou nebo neplánovanou kalibraci s připojeným PC nebo bez něj.

Kancelářským pracovníkům, kteří často zpracovávají tabulky a jiné datově orientované úlohy, nabízí monitory Dell UltraSharp 24 USB-C Hub (U2421E) a Dell UltraSharp 34 Curved USB-C Hub Monitor (U3421WE) ideální poměr mezi komfortem a funkčností.

24palcový monitor UltraSharp s poměrem stran 16:10, je první monitor Dell s technologií ComfortView Plus – integrovaným hardwarovým řešením certifikovaným laboratořemi TÜV Rheinland, které minimalizuje vyzařování škodlivého modrého světla a tím zvyšuje pohodlí pro oči, avšak zachovává věrné podání barev. Poměr stran 16:10 u tohoto 24palcového displeje typu InfinityEdge nabízí větší zobrazovací plochu. Monitor UltraSharp s úhlopříčkou 34palců s vestavěnými dvoupásmovými reproduktory a mimořádně tenkými rámečky na třech stranách nabízí rozlišení WQHD, 95% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 a působivý audiovizuální zážitek.

Nejnovější řešení společnosti Dell Meeting Space pro Microsoft Teams Rooms nabízí kompletní systém pro týmovou spolupráci využívající počítač OptiPlex 7080 Micro, velkoformátové monitory Dell a audiovizuální periferní zařízení. Díky detekci přiblížení a připojení jedním dotekem mohou zaměstnanci zahájit jednání bez průtahů a okamžitě začít promítat obsah v místnosti i virtuálním účastníkům.

K novým monitorům řady P (P2721Q, P3221D, P3421W) a novému 24palcovému monitoru UltraSharp lze připojit nejnovější produkt Dell z oblasti audiotechniky, zvukovou lištu Dell Slim Soundbar (SB521A), která se připíná magneticky ke spodní straně monitoru a nijak neomezuje jeho náklon a otáčení ve všech směrech. Nejtenčí a nejlehčí zvuková lišta na trhu je osazená reproduktory o výkonu 3,6 W, které poskytují špičkový zvuk. Připojuje se jednoduše na principu plug-and-play bez nutnosti instalovat dodatečný software.

Ceny a dostupnost:

  • Monitor UltraSharp 32 HDR PremierColor (UP3221Q) bude celosvětově v prodeji od 5. listopadu 2020 v ceně od 4999,99 USD. 
  • Monitor Dell UltraSharp 24 USB-C Hub (U2421E) je celosvětově v prodeji za cenu od 449,99 USD. 
  • Zakřivený monitor Dell UltraSharp 34 Curved USB-C (U3431WE) bude celosvětově v prodeji od 1. prosince 2020 v ceně od 1199,99 USD. 
  • Řešení Dell Meeting Space pro místnosti Microsoft Teams bude celosvětově k dispozici od 15. října 2020. Ceny vám poskytne místní obchodní zastoupení společnosti Dell.
  • Zvuková lišta Dell Slim Soundbar (SB521A) je celosvětově v prodeji v cenách od 54,99 USD.

 
Helios
  

- Inzerce -

ERP IS KARAT napomáhá digitalizaci výrobní dokumentace i vývoji produktu

IS KARAT modul DMS – Náhled dokumentaceVý­voj no­vé­ho pro­duk­tu a je­ho vý­ro­ba přes pro­to­typ až k pro­duk­tu opa­ko­va­né vý­ro­by. To je hlav­ní cíl spo­leč­nos­ti VF NU­CLE­AR, kte­rá do­dá­vá pro­duk­ty ra­di­ač­ní och­ra­ny do ja­der­ných elek­trá­ren, la­bo­ra­to­ří i zdra­vot­nic­kých za­ří­ze­ní v ČR, ale i do ce­lé­ho svě­ta. A to i dí­ky sprá­vné kom­bi­na­ci a vy­u­ži­tí vý­rob­ních mo­du­lů ERP KARAT.

  

- Inzerce -

Jak na řízení dat?

PCSBezpečnostní rizika se stále zvyšují. Tím spíš, že mnoho zaměstnanců díky současné situaci přešlo na práci z domova. Důraz na problém zabezpečení potvrzují i tři poslední studie nezávislé analytické společnosti Gartner.