facebook
Aktuality -> IT Business - 18. 6. 2018 18:04

DC Concept se přejmenoval na QI GROUP

ERPSpolečnost DC Concept, která je tvůrcem informačního systému QI změnila od 6. června 2018 název na QI GROUP. Podle Ing. Jiří Melzera, předsedy představenstva QI GROUP, nový název lépe vyjadřuje filosofii společnosti, která je založená na partnerské spolupráci při vývoji, nasazování a podpoře provozu informačního systému QI.Současně se změnou názvu došlo pochopitelně i k uvedení nového vizuálního stylu QI GROUP, došlo ke změně loga QI, claimu a dalších přidružených prvků.

Pavel Neveselý
Pavel Neveselý

Kromě nového názvu ohlásila společnost QI GROUP i významnou personální změnu. Novým obchodním a marketingovým ředitelem společnosti byl jmenován Pavel Neveselý. Jeho hlavním úkolem bude zvýšení podílu značky QI na trhu.

„Mým cílem je rozšířit naši partnerskou síť a i nadále na základě zpětné vazby od zákazníků i obchodních partnerů uplatňovat tyto požadavky při vývoji QI,“ říká Neveselý.

Informační systém QI je na trhu od roku 2000 a stále se rozvíjí. Díky své komplexnosti byl implementován už ve více než 1 200 společnostech z nejrůznějších oborů. Partnerská síť QI GROUP nyní zahrnuje přes 30 aktivně spolupracujících subjektů.


 
Canon
  

- Inzerce -

Potřebujete šifrovat firemní data?

MasterMediální hysterie a šílenství kolem GDPR vzbudilo u řady menších podnikatelů dojem, že se bez šifrování dat neobejdou. Je tomu skutečně tak? Kdy a proč se vyplatí data šifrovat?