facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 5. 12. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

David Kolenatý povýšil v rámci české pobočky Dell Technologies

David KolenatýNovým Corporate Sales Managerem české pobo­čky Dell Tech­nol­o­gies byl jmenován David Kolenatý. Ve spo­leč­nos­ti od roku 2018 působil jako Advisory Sales Engineer. Na nové pozici je jeho cílem vést a roz­ví­jet obchod­ní tým Cor­po­rate, spe­cia­li­zo­va­ný na přímý prodej produktů a řešení zákazníkům.David Kolenatý má za sebou kariéru v oblasti informačních technologií a datových center. Pracoval pro společnosti jako ANECT a.s., Cisco a IBM. Více než dvacet let zkušeností mu zajišťuje odborný pohled na oblast prodeje a správy úložišť. Na pozici nahradí Ondřeje Kociána, který ze společnosti Dell Technologies odchází.

Roman Cabálek, Country Manager společnosti Dell Technologies, dodává: „Jsem potěšen, že se David stal Corporate Sales Managerem naší české pobočky. Je to skvělý odborník s hlubokými znalostmi našich produktů a řešení a vynikajícími dovednostmi v oblasti vedení a motivace týmu. Věřím, že pod jeho vedením dosáhneme dalšího růstu a posílení naší pozice na trhu.“


 
  

- PR -

Mějte reálná očekávání a nepřeceňujte síly!

IT Systems 1-2/2024V prvním letošním vydání IT Systems narazíte hned několikrát na téma umělé inteligence. Nezajímá nás ovšem, jak hezké obrázky už dokáže AI vygenerovat. Zabýváme se raději uplatněním AI v oblasti e-commerce a logistiky. Podíváme se také, jak AI mění zákaznické linky a jak dokáže zvýšit produktivitu zaměstnanců a zrychlit interní procesy.

  

- PR -

S mluvícím skladem firmy ušetří až 25% nákladů

Tempo růstu firem nabírá na obrátkách. Počet zákazníků roste, zvyšuje se obrat, ale co dělat, když najímání nových zaměstnanců nestačí na stále rychlejší zpracování objednávek? Existuje řada řešení, která při stávajících zásobách a stavech zvýší produktivitu až o 35%, přičemž uspoří firemní náklady až o 25%.