Aktuality -> IT Business - 29. 8. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

David Března bude řídit rozvoj divize ESET Corporate Solutions

David BřeznaViceprezidentem pro provoz a rozvoj divize Corporate Solutions ve společnosti ESET se stal David Března. Je tak dalším členem manažerského týmu, jehož cílem je budovat spolupráci a dodávat kyberbezpečnostní řešení největším firemním zákazníkům i veřejným organizacím u nás i v zahraničí.



V rámci své pozice je David Března odpovědný za rozvoj korporátních řešení ESET v regionu střední a východní Evropy včetně České republiky, v zemích Beneluxu a ve Velké Británii. Současně bude jeho úkolem rozvíjet novou divizi tak, aby dokázala reagovat na rychle rostoucí poptávku a komplexní požadavky velkých firemních klientů.

Nová divize ESET Corporate Solutions je od samého počátku stavěna s globální ambicí, počítá však i s budováním lokálních týmů na podporu těch největších firemních uživatelů.

David Března je absolventem VUT v Brně. Dříve působil řadu let v globální poradenské společnosti Accenture, kde se podílel na strategii a řízení transformačních projektů v telekomunikacích, energetice a finančním sektoru. Posléze Března založil a působil v poradenské společnosti Aspiro jako ředitel divize Digital Corporate Advisory. Zde pomohl vybudovat specializovanou poradenskou firmu působící v zemích střední a západní Evropy, ale také v Turecku či v zemích západního Balkánu.


 
  

- PR -

NIS2 v praxi: Co musí mít management firmy pod kontrolou?

Směrnice NIS2 a nový český zákon o kybernetické bezpečnosti, který nabývá účinnosti 1. listopadu 2025, zvedají laťku kyberbezpečnosti českých firem. Mimo jiné přináší i vyšší nároky na management, který je nově za soulad s legislativou přímo zodpovědný. Projděte si stručný checklist a ujistěte se, že máte všechna klíčová opatření týkající se řízení, procesů a technologií pod kontrolou.

  

- PR -

Řešení N-able umožnila firmě JKC

snadno přejít na MSP model


Společnost JKC je dlouholetým dodavatelem technologií Kerio – od historických produktů WinRoute a WinRoute Pro, až po aktuální řešení Kerio Connect, Kerio Control a Kerio Operator. Poté, co portfolio produktů Kerio přešlo pod křídla společnosti GFI Software, došlo v důsledku toho i ke změně distributora, kterým se stala společnost ZEBRA SYSTEMS. Avšak v JKC nezůstali jen u GFI a podívali se i na portfolio dalších dodavatelů distribuovaných ZEBRA SYSTEMS. A našli řešení, ve kterém vidí velký potenciál pro další rozvoj a růst společnosti.