Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 16. 8. 2012

DATASYS servisním partnerem společnosti Huawei

Společnost Huawei oznámila, že jejím novým servisním partnerem pro datová úložistě a servery se v České republice a na Slovensku stala společnost DATASYS. Společnost Huawei zvolila DATASYS na základě výběrového řízení, v rámci něhož vysoce ohodnotila především jeho profesionální přístup, četné zkušenosti konzultantů, zázemí a pozitivní reference z českého trhu. Obě společnosti podepsaly koncem června 2012 smlouvu, v níž se DATASYS zavázal zabezpečit pro české a slovenské zákazníky Huawei Hot-line 24x7x365 a on-site servis s reakční dobou již do 4 hodin. Jednotlivé servisní balíčky jsou nabízeny pod značkou Huawei a partneři si je mohou podobně jako produkty objednávat prostřednictvím autorizovaných distributorů. 
  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.