facebook
Aktuality -> IT Business - 13. 3. 2014 9:52

Dassault Systèmes hledá nové partnery v Česku a na Slovensku

D3S.jpgDassault Systèmes v následujících měsících rozšíří v regionu EuroCentral svoji partnerskou síť poskytovatelů „Value Solutions“. V první fázi se chce společnost v Česku, Maďarsku, Polsku a na Slovensku zaměřit na hledání partnerů pro odvětví energetiky, high-tech, oblast spotřebního zboží, architektury a stavitelství.

„S našimi průmyslovými řešeními nabízíme podnikům aplikace šité na míru,“ uvedl Andreas Barth, ředitel regionu EuroCentral společnosti Dassault Systèmes. „Nejrychleji vedou k úspěchu, pokud je nasazují odborníci na dané odvětví, kteří přesně znají potřeby a požadavky svých zákazníků. V příštím roce bychom chtěli pokračovat v expanzi až se třiceti novými prodejními partnery,“ dodal s tím, že cílem je zákazníkům nabízet prvotřídní poradentství, implementaci a podporu.

Společnost Dassault Systèmes je jednou z největších softwarových firem v Evropě. Její aplikace založené na univerzální platformě 3DEXPERIENCE pokrývají celý digitální životní cyklus výrobku klientů v duchu průmyslu 4.0. Společnost má přes 190 tisíc klientů ve více než 140 zemích světa a všech průmyslových odvětvích.

České a slovenské společnosti, které mají zájem o spolupráci a navázání partnerství s Dassault Systèmes, mohou kontaktovat Grzegorze Makówku, jenž má na starosti rozvoj partnerské sítě ve východní Evropě (grzegorz.makowka@3ds.com, +48 693 935 627). Více informací o partnerských programech najdou zájemci na oficiálních stránkách společnosti.

(red), foto: Dassault Systèmes

 
  

- Inzerce -

Czech PGA Tour 2020 začíná ve Slavkově a vy můžete být u toho!

Stupně vítězů Czech PGA Tour 2019Nejvyšší domácí profesionální série zahájí svou novou sezonu již po šesté v řadě ve Slavkově u Brna, Hrát se bude ve dnech 19. – 23. května a kromě hlavního turnaje profesionálů o 300tisícovou dotaci budou na programu i doprovodné turnaje pro partnery i juniory a chybět nebude ani tradiční sobotní dětský den.

  

- Inzerce -

Data and AI Forum

IBMNa prvním českém Data and AI Foru se dozvíte, jak můžete využít umělou inteligenci při práci s daty na všech úrovních a jak AI dokáže zrychlit jejich analýzu. Také vám povíme, jak využít open source prostředky při řešení data science a ukážeme různé způsoby vizualizace dat.