facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 13. 3. 2014

Dassault Systèmes hledá nové partnery v Česku a na Slovensku

D3S.jpgDassault Systèmes v následujících měsících rozšíří v regionu EuroCentral svoji partnerskou síť poskytovatelů „Value Solutions“. V první fázi se chce společnost v Česku, Maďarsku, Polsku a na Slovensku zaměřit na hledání partnerů pro odvětví energetiky, high-tech, oblast spotřebního zboží, architektury a stavitelství.
Altair - konference

„S našimi průmyslovými řešeními nabízíme podnikům aplikace šité na míru,“ uvedl Andreas Barth, ředitel regionu EuroCentral společnosti Dassault Systèmes. „Nejrychleji vedou k úspěchu, pokud je nasazují odborníci na dané odvětví, kteří přesně znají potřeby a požadavky svých zákazníků. V příštím roce bychom chtěli pokračovat v expanzi až se třiceti novými prodejními partnery,“ dodal s tím, že cílem je zákazníkům nabízet prvotřídní poradentství, implementaci a podporu.

Společnost Dassault Systèmes je jednou z největších softwarových firem v Evropě. Její aplikace založené na univerzální platformě 3DEXPERIENCE pokrývají celý digitální životní cyklus výrobku klientů v duchu průmyslu 4.0. Společnost má přes 190 tisíc klientů ve více než 140 zemích světa a všech průmyslových odvětvích.

České a slovenské společnosti, které mají zájem o spolupráci a navázání partnerství s Dassault Systèmes, mohou kontaktovat Grzegorze Makówku, jenž má na starosti rozvoj partnerské sítě ve východní Evropě (grzegorz.makowka@3ds.com, +48 693 935 627). Více informací o partnerských programech najdou zájemci na oficiálních stránkách společnosti.

(red), foto: Dassault Systèmes

 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.