facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 2. 12. 2009

D-link rozšířil svůj tým

Společnost D-Link rozšiřuje s platností od letošního 1. prosince svůj tým o novou posilu – Tomáše Ošťádala, který bude zastávat nově vytvořenou pozici Business Solution Manager. Jeho hlavním úkolem bude rozvoj prodeje Business Solution produktů ve spolupráci s partnery a udržení úrovně spokojenosti zákazníků. Tomáš Ošťádal (37) přichází do D-Linku ze společnosti Cisco Systems, kde byl ve funkci Business Development Manager zodpovědný za rozvoj byznysových komunikačních řešení Cisco Unified Communications Systems. Předtím působil jako Product Manager ve firmě Avaya, kde se podílel na marketingových aktivitách, rozvoji partnerských vztahů a vytváření nových obchodních příležitostí. V oblasti IT má Tomáš Ošťádal více než desetileté zkušenosti. Tomáš Ošťádal absolvoval v roce 2007 studium na fakultě podnikového managementu Ekonomické univerzity v Bratislavě. Prošel také celou řadou odborných školení u nás i v zahraničí.



 
  

- PR -

Digitalizace účetních a HR procesů pro módní řetězec v 16 zemích

I maloobchod, i když je to tradiční obor, může využít moderní technologie k automatizaci a digitalizaci svých procesů. Díky tomu získá náskok před konkurencí i v oblasti zaměstnávání. Přečtěte si, jak interní procesy řeší maloobchodní řetězec PEPCO.

  

- PR -

Umělá inteligence už není pro české firmy tabu

IT Systems 5/2025V aktuálním vydání IT Systems je opět hlavním tématem umělá inteligence, která v českých firmách stále více nachází uplatnění. Potvrzují to i závěry reportu Digitalizace podniků, který vydala společnost Asseco Solutions. Jiří Hub, CEO Asseco Solutions, jej shrnul slovy, že české podniky se opřely do digitalizace a umělá inteligence už pro ně není tabu. Stále ovšem mají co objevovat, protože ze studie společnosti McKinsey vyplývá, že potenciál AI zatím využívá jen zlomek firem a její implementaci v Česku táhnou především sektory bankovnictví, pojišťovnictví a e-commerce.