facebook LinkedIN LinkedIN - follow

CYBEROAM UTM firewall

Novinka na českém a slovenském trhu

V oblasti bezpečnosti IT se na český trh dostává nové řešení bezpečnostní brány Cyberoam – UTM Firewall, který díky komplexnosti ochran v rámci jednoho boxu a příznivé cenové politice najde využití především v malých a středních firmách. Cyberoam nabízí firewallové funkce s možností řízení provozu založeného na identitě uživatele a volitelnou integraci s Active Directory, podporu VPN, řízení šířky pásma, URL filtraci, antispam, antivirus a IPS. Produktová řada 7 modelů UTM appliancí poskytuje komplexní a spolehlivé zabezpečení vstupu do vnitřní sítě organizace, chrání proti hrozbám zevnitř i vně sítí jako jsou spam, spyware, phishing, pharming, viry, červi, trojani, DoS útoky a další. Nastavení pro jednotlivé uživatele snadno určí, jaké aplikace mohou spouštět, jaký obsah využívat, kdy se mohou připojovat vzdáleně, jakou šířku pásma mají přidělenu nebo jaký objem dat mohou stáhnout či uploadovat. 
  

- Inzerce -

Úsměv namísto podpisu a robot na místě prodavače

IT Systems 11/2020V novém vydání IT Systems se věnujeme trendům v digitalizaci bankovnictví a finančního sektoru, který je sice vnímán jako velmi konzervativní odvětví, ale ve vztahu k informačním technologiím patří naopak mezi ty nejprogresivnější. Tlak konkurence i nebankovních institucí a požadavky zákazníků totiž nutí celé odvětví, aby přijímalo nejnovější technologie.

  

- Inzerce -

Evoluce ransomwaru bude pokračovat

PCSEkosystém kolem ransomwaru se stává stále rozsáhlejší a současně diferencovanější. To znamená na jednu stranu sofistikované útoky dobře organizovaných skupin, někdy spojených i přímo s vládami, na druhé straně rostoucí zájem začínajících kyberzločinců bez zvláštních technických znalostí.