facebook
Aktuality -> Komunikace a sítě - 30. 8. 2019

Cyber Days 2019

Cyber Days 2019Zveme vás na 1. ročník jedinečné konference postavené tak, aby účastníkům demonstrovala, jak vypadají moderní kybernetické útoky v praxi. Jedná se o ukázky skutečného „Attack kill chain“ v simulovaném prostředí, kde přední odborníci využijí pro své útoky lokálních nebo cloudových služeb, nástroje dostupné z veřejných distribucí Linux, ale také nástroje své vlastní výroby, či dostupné nástroje z Darknetu a Deepwebu. Každý z účastníků má možnost vyhrát kurz a certifikaci a stát se tak certifikovaným etickým hackerem.Konference Cyber Days 2019 proběhne ve dnech 12. a 13. listopadu 2019 v prostorách společnosti Microsoft.Během prvního dne konference uvidíte kompletní demonstrace útoků z každé fáze „Attack kill chain“. V druhém dnu vám konzultanti partnerů ukáží, jak se lze daným útokům bránit za pomoci technologií nebo služeb a jak by ochrana vaší organizace měla vypadat.

Tato konference se ponese v duchu celosvětově známých konferencí jako Black Hat, či DefCon a nejen, že na účastníky čeká ve dvou dnech spousta přednášek, taktéž je připravena expozice nástrojů hackerů, ve formě krabiček a chytrých a moderních zařízení nebo také mnohé nástroje forenzních vyšetřovatelů. Účastníci se mohou rozhodnout, zda svůj den budou trávit na přednáškách při demonstracích, anebo se raději přesunou na workshopy, kde bude probíhat forenzní vyšetřování, či celosvětově známá hacking game nesoucí se v tématu Capture the Flag.

Zakončením celé konference bude pro účastníky, kteří přijdou na oba dny konference, připravena skvělá tombola, která prověří znalosti účastníků v oblasti bezpečnosti a hackingu. Správné odpovědi budou oceněny hodnotnými cenami, ve formě poukazů na školení a certifikaci Certified Ethical Hacker v10, které do konference vložil partner, a to společnost EDU Trainings a.s.Účastníci se mohou rozhodnout, zda přijdou pouze na vybraný den bez možnosti účasti v tombole, či dorazí na oba dny a získají tak zkušenosti z temné i světlé strany hackingu a bezpečnosti.

Proč byste měli přijít na konferenci Cyber Days 2019?

  • Přední odborníci a řečníci na oblast hackingu, kteří se zaměří primárně na ukázky útoků v duchu „Jak se to dělá a jaký to má dopad“.
  • Unikátní koncept, který je známý zejména v USA, a tedy útočný tým (první den přednášek o hackingu) a obraný tým (druhý den přednášek o obraně), který ukáže, jak vypadá komplexní útok a komplexní obrana.
  • Ukázky reálných nástrojů hackerů, forenzních vyšetřovatelů a obránců.
  • Unikátní ceny v tombole, za které stojí bojovat. V ceně jsou ceny za necelých 120 000Kč ve formě poukazů na kurz a certifikaci Certifikovaného etického hackera (EC-Council CEHv10) s přístupem do laboratoře EC-Council, která obsahuje více než 100 druhů nástrojů etických hackerů (do tomboly darovala společnost EDU Trainings).
  • Propojení nejen IT světa, ale i světa procesů a práva ve vztahu ke kybernetickým hrozbám.
  • Prostor pro networking mezi účastníky konference, kteří mají stejné nebo podobné zaměření.

Program a bližší informace o konferenci najdou účastníci na adrese: https://www.cyberdays.cz/

Dalšími partnery konference jsou společnosti Microsoft s.r.o., EDU Trainings a.s., KPCS CZ, s.r.o., Total Service s.r.o., ALEF NULA, a.s., Eva Škorničková, Grant Thornton Advisory s. r. o. a další, kteří taktéž podporují tuto konferenci. Organizátorem konference je společnost Cyber Rangers s.r.o. a Daniel Hejda, kteří si vyhrazují právo na změny.


 
  

- Inzerce -

Od vývoje po plnohodnotný produkt s výrobními moduly a správou dokumentace v IS KARAT

KARATSpojení vývoje a výroby produktu v prototypové výrobě, zachycení změn při výrobě, montáž, dokumentace skutečného stavu a uvedení produktu mezi opakovanou výrobu. To jsou hlavní cíle v oblasti prototypové a kusové výroby produktů radiační ochrany společnosti VF NUCLEAR. Díky výrobním modulům a správě dokumentace IS KARAT se jí těchto cílů podařilo dosáhnout.

  

- Inzerce -

Začněte prodávat online

Jak na e-shop do 10 dnů?


ABRAOslabuje váš byznys ztráta osobního kontaktu se zákazníky? Nyní je čas definitivně se rozhodnout pro spuštění prodeje online. V situaci, kdy není, ať už z jakéhokoliv důvodu, možné prodávat zboží zákazníkům přímo, je investice do e-commerce rychlou cestou, jak minimalizovat případné ztráty.