facebook
Aktuality -> IT společnost - 23. 2. 2010

Čtvrtý ročník LOG - IN - inovace v logistice

Login.jpg29. dubna se bude konat už čtvrtý ročník fóra LOG-IN pod záštitou společnosti ATOZ EVENT. Fórum, které se věnuje logistice na slovenském trhu, bude zaměřeno na inovace a  nové projekty. Workshop s případovými studiemi a odbornými diskusemi proběhne v hotelu Park Inn Danube v Bratislavě, kde proběhne i VII. Logistický Business Mixer jako VIP společenské setkání předních logistických manažerů. Fórum LOG-IN přivítá na svém programu kolem 150 delegátů. To, že už jde o čtvrtý ročník, dokazuje, že LOG-IN se stal tradičním místem jarního setkání významných logistických profesionálů slovenského trhu.


Login2.jpgWorkshop LOG – IN
Pro návštěvníky je také připraven odpolední workshop, který nabídne oblíbené případové studie z různých oblastí logistických řešení. Přítomní odborníci se mohou dozvědět, jak ve společnosti Volkswagen Slovakia proběhla optimalizace materiálových toků pro výrobu druhé generace modelu TOUAREG.

Velmi podnětná bude i prezentace Zsolta Tótha, víceprezidenta supply chain CEE společnosti Mätsa Tissue, o krizovém managementu, na který musela firma naběhnout po požáru skladu s hotovými výrobky.

Další prezentace se budou věnovat změně distribuční logistiky v nápojovém průmyslu, či novým trendům v zásobování výrobců v automobilovém průmyslu. Účastnící work-shopu LOG-IN se tak dozví praktické informace k realizaci těchto projektů, jejich fungování a výsledkům, manažerskému vedení, novým procesům ve výrobě, skladování či distribuci.
Všechny prezentace ve work-shopu budou zaměřené velmi konkrétně a prakticky, a proto poskytnou inspiraci a nápady pro každodenní práci logistických manažerů. Závěr work shopu bude věnován diskusnímu fóru na téma „Železniční doprava a její budoucnost“

LOG-IN 2010 sponzorsky podporuje řada významných firem působících v logistice. Sponzory workshop jsou společnosti DEXION a STOW.

VII. Logistický Business Mixer
Na odpolední workshop LOG-IN volně naváže v pořadí již VII. Logistický Business Mixer, který proběhne v prostorách hotelu Park Inn Danube. Pro přibližně 200 hostů bude připraven soutěžní program, slavnostní raut, koktejlové bary, zábavné hry a tombola. Generálním partnerem Business Mixer se stala společnost PointPark Properties CS.

Taková významná událost se samozřejmě neobejde bez podpory médií. Mediálními partnery fóra LOG-IN SK jsou Systémy Logistiky, Česmad Slovakia, EUROBIZNIS, Finance.sk, Infoware, IT News, IT Systems, Logistický Monitor.
 


 
  

- Inzerce -

Spolupráce Lenovo a AMD přináší firmám EPYCká řešení pro datová centra

AMD LenovoVzájemné partnerství společností Lenovo a AMD bylo dlouhé roky orientováno především na počítače a mobilní zařízení. Nejnovější kapitola této spolupráce se však odehrává na poli datových center.