facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 15. 9. 2005

Corpus Solutions bilancovala

corpus.jpgNa výroční tiskové konferenci 13. září 2005 byli novináři seznámeni s hospodářskými výsledky společnosti Corpus Solution za rok 2004. Obrat v roce 2004 činil 125,4 miliónů korun, což znamená meziroční nárůst cca 4 milióny. Díky velkým investicím činil zisk před zdaněním 17,5 miliónů Kč. Klíčovým ukazatelem je podíl služeb na obratu společnosti, který činil 66 % z celkového obratu - 83,125 miliónu Kč. Mezi klíčové události společnost počítá získání certifikátu ISO 9001 na veškeré poskytované služby, posílení pozice v oblasti e-Governmentu (dokončení pilotního projetu portálu hl. města Prahy a implementace IT podpory klíčových procesů pro ČSÚ) a realizaci náročných bezpečnostních projektů (pro Ministerstvo spravedlnosti ČR a pro společnost Transacty Slovakia, obdobu MUZO).

Hodnocení, strategické plány do budoucna a plánovaný rozvoj ve svých příspěvcích předvedli Tomáš Přikryl, předseda představenstva, Ivo Musil, technický ředitel, a Martin Pavlica, ředitel divize Security Expert. Společnost Corpus Solution nevydává mnoho tiskových zpráv, ale rozhodně působí podivně, když při otevření webu www.corpus.cz na vás ve sloupci Aktuálně „vybafnou“ zprávy Hospodářské výsledky za rok 2003, pod tím zpráva z roku 2004 a dole z roku 2005. Na stránce Tiskové centrum je to pak v opačném pořadí, tedy téměř - abych nekřivdil.

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -