facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 24. 9. 2012

COMGUARD distributorem společnosti WatchGuard

Společnost COMGUARD je novým výhradním distributorem firmy WatchGuard pro český a slovenský trh. COMGUARD tak rozšiřuje možnost výběru svým zákazníkům, obzvlášť na poli „all-in-one“ řešení webové a emailové bezpečnosti, UTM/XTM firewallů pokrývající mimo jiné také virtuální bezpečnost a vzdálené přístupy do firemních sítí. WatchGuard nabízí XTM/XCS produkty pro SMB i velké společnosti, a to v sektorech maloobchod a pohostinství, školství, zdravotnictví, energetika, finančnictví a v dalších. 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -