Aktuality -> IT společnost - 29. 3. 2010

Co nabídne letošní LinuxExpo

Konference a výstava LinuxExpo 2010 se uskuteční spolu s Open Source Conference v úterý 20. dubna v kongresovém centru U Hájků v Praze. Letos budou jejími hlavními tématy řešení a technologie s využitím operačního systému Linux, správa dat v linuxovém prostředí, virtualizace. Značný prostor bude také věnován neziskovým projektům, jejich vývoji a distribuci.



Již desátý ročník setkání vývojářů a odborníků z oblasti linuxových řešení představí možnosti zvyšování efektivity procesů v informačním systému, a to především pod Linuxem. Pozornost bude také věnována aktuálním trendům v oblasti virtualizace pro servry a v prostředí Hyper-V. Návštěvníci konference a výstavy se při přednáškách seznámí s aktuálním vývojem neziskových distribucí, mimo jiné budou představeny novinky v projektech Ubuntu a Fedora. Zájem jistě také upoutá úvodní přednáška významné osobnosti ze zahraničí, regionálního ředitele Red Hat, Philipa Andrewse. Ve výstavní části budou mít návštěvníci prostor pro diskusi se zástupci jednotlivých projektů a společností.

 

Podrobné informace včetně kompletního programu a registračního formuláře pro vstup zdarma naleznete na www.linuxexpo.cz, www.oscon.cz.


 
  

- PR -

IQHUBS: když data rozhodují o budoucnosti výroby

Moderní továrny jsou technologicky vyspělé – stroje, linky, roboti – ale když se vedení ptá: „Proč klesla produktivita?“, odpověď chybí. Reporty přicházejí pozdě, čísla se rozcházejí. Rozhodování bez spolehlivých dat pak vede k nižší efektivitě a vyšším nákladům. A právě to je paradox: technologie jsou všude, ale chytrá data chybí. Proto jsme vyvinuli systém, který tento začarovaný kruh rozbíjí. Nad výrobou leží informační mlha a tu zvedáme. 

  

- PR -

IFS Cloud a Industrial AI:

Když ERP začíná skutečně přemýšlet


Stojíte před rozhodnutím, jak posunout svůj ERP systém dál? Moderní podniky dnes řeší nejen efektivnější plánování a úspory, ale i to, jak do svých procesů začlenit umělou inteligenci bez zbytečně nákladného vývoje. Právě této otázce je věnovaný následující článek.