Aktuality -> IT Business - 9. 10. 2007

Cleverlance poskytne aplikační podporu ČP

cleverlance_cp_741.jpgSpolečnost Cleverlance vyhrála výběrové řízení na dodávku služeb aplikační podpory platebních systémů České pojišťovny. Platební systémy České pojišťovny jsou tvořeny několika aplikacemi a projekty. Cleverlance již v minulosti dodávala aplikační podporu pro vybrané platební systémy České pojišťovny, od července 2007 převzala tuto podporu pro všechny její platební systémy minimálně na následující 3 roky. Česká pojišťovna používá jednotlivé aplikace k zajištění jedné z klíčových oblastí svého podnikání, a to oblasti platebního styku. Cleverlance v rámci strategického partnerství bude po dobu minimálně 3 let poskytovat služby jako jsou řešení incidentů a odstraňování technických problémů a funkčních chyb, analýza a drobný vývoj aplikací platebních systémů na základě požadavků České pojišťovny a business konzultace.

 
  

- PR -

Budou váš kamerový systém řídit AI agenti?

5 trendů roku 2025 od video specialisty Milestone Systems


XProtectLetošní rok přináší zásadní proměny v oblasti videodohledových systémů. Podle Rahula Yadava, technologického ředitele společnosti Milestone Systems, se do popředí dostávají samostatně jednající AI agenti, akční inteligence a inteligentní video management systémy. Co tyto posuny znamenají pro integrátory, resellery i provozní týmy? Přinášíme pět klíčových trendů, které budou podle Milestone formovat bezpečnostní technologii v nadcházejících měsících.

  

- PR -

AI jako motor výroby a datové inteligence

ITS_6Jak jste si jistě všimli, aktuální vydání IT Systems je první, které má nové logo. Po dlouhé době jsme se rozhodli oživit nejen logo časopisu, ale také navazujících online médií. Právě výraznější provázání loga časopisu IT Systems, webu SystemOnLine a newsletteru SystemNEWS bylo hlavním cílem modernizace, ke které jsme přistoupili teprve podruhé v téměř třicetileté historii našeho časopisu.