Aktuality -> IT Business - 1. 9. 2010

Cleverlance otevírá pobočku v Českých Budějovicích

Konzultační softwarová společnost Cleverlance otevírá novou pobočku v Českých Budějovicích zaměřenou na Java programování, analýzu a testování. Její hlavní náplní bude outsourcing aplikační podpory a rozvoje aplikací pro lokální zákazníky. Cleverlance má již pobočku v Brně, kde sídlí i její dvě dceřiné společnosti TrustPort a AEC poskytující služby a produkty v oblasti bezpečnosti. Na začátku tohoto roku se uvedené společnosti sdružily pod jednotný název Cleverlance Group. Jejím dalším členem je také Cleverlance Slovakia se sídlem v Bratislavě.

 
  

- PR -

AI mění podatelny, účetnictví i schvalování

Tichá revoluce v kancelářích


Umělá inteligence se během posledních dvou let přesunula z role experimentální technologie pro nadšence do praktického nástroje pro každodenní práci. V administrativě, zejména ve veřejné správě a organizacích s rozsáhlým oběhem dokumentů, je její přínos nejviditelnější. Právě zde lidé narážejí na opakující se omezení v podobě nedostatku kapacit, vysoké míry chybovosti při ručním přepisu dat i zdlouhavého zpracování vstupů, které zbytečně brzdí navazující agendy.

  

- PR -

Díky digitalizaci zvládneme více zakázek se stejným počtem servisních techniků,

říká Jana Dupalová, manažerka kvality společnosti ERILENS


Ing. Jana Dupalová je manažerkou kvality ve společnosti ERILENS, která se zabývá instalací a servisem stropních zvedacích systémů pro imobilní osoby. Dříve se v této firmě potýkali s extrémním množstvím administrativy v papírové podobě, která zdržovala servisní techniky a komplikovala plánování. Problémem byla i chybovost, nepřehlednost a složitý přístup k potřebným informacím. Proto firma hledala způsob, jak celý proces evidence zakázek zefektivnit. Optimální řešení našla v systému Digio, díky kterému nastoupila cestu od papírování k digitálnímu servisu.