facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 9. 9. 2005

Cleverlance Microsoft Gold Certified Partnerem

Společnost Cleverlance se stala Microsoft Gold Partnerem. Titul Gold Certified Partner získávají firmy, které poskytují řešení a služby na produktech společnosti Microsoft. Samotný partnerský program Microsoft Certified Partner přispívá k řešení problémů zákazníků spojených s nasazováním informačních technologií nebo při školeních, zvláště pak v oblastech designu, vývoje, implementace, integrace, školení a technické podpory.

Pro získání titulu Microsoft Certified Partner je nezbytné splnit požadovaná kriteria, mimo jiné musí partnerská společnost zaměstnávat odborníky certifikované na Microsoft technologii (Microsoft Certified Professional) a prokázat ještě před vstupem do partnerského programu svoji odbornost předloženými referencemi. Titul Gold je v rámci programu Certified Partner společnosti Microsoft nejvyšším titulem. Uděluje se partnerům poskytujícím služby a řešení na platformách společnosti Microsoft v devíti kategoriích. Cleverlance je partnerem ve dvou z nich: ISV/Software Solutions a Networking Infrastructure Solutions. V ČR působí nyní jako Microsoft Gold Partner 4 společnosti v kategorii ISV/Software Solutions a 8 společností v kategorii Networking Infrastructure Solutions.

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

Helios
- inzerce -