facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 8. 2. 2012

Cleverlance jmenovala nového člena vedení

Konzultační softwarová společnost Cleverlance jmenovala na začátku tohoto roku na pozici výkonného ředitele pro telco segment Pavla Pekaře. Bude mít na starosti všechna řešení a produkty pro zákazníky z oblasti telekomunikací. K jeho novým úkolům bude patřit posilování partnerské sítě Cleverlance a rozvoj koncepce Model Driven Development. Pavel Pekař má mnohaleté zkušenosti s distribucí a podporou produktů v rámci telekomunikačních služeb, které získal na manažerských pozicích ve společnostech T-Mobile a v Mediatel. V Cleverlance dosud zastával pozici Operations Managera.



 
  

- PR -

Digitalizace účetních a HR procesů pro módní řetězec v 16 zemích

I maloobchod, i když je to tradiční obor, může využít moderní technologie k automatizaci a digitalizaci svých procesů. Díky tomu získá náskok před konkurencí i v oblasti zaměstnávání. Přečtěte si, jak interní procesy řeší maloobchodní řetězec PEPCO.

  

- PR -

Umělá inteligence už není pro české firmy tabu

IT Systems 5/2025V aktuálním vydání IT Systems je opět hlavním tématem umělá inteligence, která v českých firmách stále více nachází uplatnění. Potvrzují to i závěry reportu Digitalizace podniků, který vydala společnost Asseco Solutions. Jiří Hub, CEO Asseco Solutions, jej shrnul slovy, že české podniky se opřely do digitalizace a umělá inteligence už pro ně není tabu. Stále ovšem mají co objevovat, protože ze studie společnosti McKinsey vyplývá, že potenciál AI zatím využívá jen zlomek firem a její implementaci v Česku táhnou především sektory bankovnictví, pojišťovnictví a e-commerce.