Aktuality -> IT Business - 23. 7. 2007

Citrix oznámil rekordní obrat

dollary_730.jpgCitrix Systems zveřejnil obrat a další informace za druhý kvartál fiskálního roku 2007 (k 30. červnu 2007). Ve druhém kvartálu fiskálního roku 2007 dosáhl Citrix obratu ve výši 334 milionů dolarů. Ve srovnání s 275 miliony dolarů tržeb za stejné období v roce 2006, jde o 21% nárůst. V uvedeném období činil celkový obrat a provozní výdaje – které zahrnují produktové licence a obraty ze služeb, výzkum a vývoj, prodej, marketing a podporu, amortizaci nehmotných aktiv – zhruba 268 milionů dolarů. Další příjmy byly zhruba 12, 5 milionu dolarů. Oproti údajům za druhé čtvrtletí roku 2006 vzrostly produktové licence o 16 % a obrat z obnovených licencí o 18 %. Online služby se podílely na obratu 52 miliony dolarů, o 47 % více, obrat z technických služeb, který zahrnuje konzultace, vzdělávání a technickou podporu se zvýšil o 22 %.

 
  

- PR -

Repasovaný notebook: Proč je chytřejší volba než nový?

Za deset tisíc korun dnes v obchodě pořídíte nový notebook se základním výkonem a plastovým tělem. Za stejné peníze ale můžete mít repasovaný stroj se skvělým výkonem, který původně stál i čtyřicet tisíc. Není to překlep a není to háček. Pojďte se podívat, proč si repas zaslouží vaši pozornost.

  

- PR -

Díky digitalizaci zvládneme více zakázek se stejným počtem servisních techniků,

říká Jana Dupalová, manažerka kvality společnosti ERILENS


Ing. Jana Dupalová je manažerkou kvality ve společnosti ERILENS, která se zabývá instalací a servisem stropních zvedacích systémů pro imobilní osoby. Dříve se v této firmě potýkali s extrémním množstvím administrativy v papírové podobě, která zdržovala servisní techniky a komplikovala plánování. Problémem byla i chybovost, nepřehlednost a složitý přístup k potřebným informacím. Proto firma hledala způsob, jak celý proces evidence zakázek zefektivnit. Optimální řešení našla v systému Digio, díky kterému nastoupila cestu od papírování k digitálnímu servisu.