Aktuality -> IT Business - 25. 8. 2011

Cisco hodlá koupit systém AXIOSS

Společnost Cisco oznámila svůj záměr převzít systém AXIOSS od britské dceřiné firmy (dříve Axiom Systems) společnosti Comptel Corporation, a to včetně zaměstnanců. Tato akvizice jí umožní rozšířit své technologie napříč síťovými platformami pro internetový protokol další generace.


Současně přinese poskytovatelům služeb nové příležitosti k zisku a také možnost rychleji a efektivněji zavádět nové služby pro video, data, cloud i mobilitu.


 
  

- PR -

Eloquens: e-mailová automatizace s podporou AI

E-mail se stal páteří firemní komunikace a očekává se, že do roku 2026 dosáhne celosvětový počet firemních uživatelů elektronické pošty 4,73 miliardy. E-mail sice umožňuje okamžitou komunikaci napříč organizacemi, ale jeho skutečné náklady jako čas, produktivita a ztracené příležitosti jsou často přehlíženy. 

  

- PR -

Udržitelnost vyžaduje nový přístup k využívání energie v éře umělé inteligence

Rostoucí zájem o generativní umělou inteligenci vedl k výraznému nárůstu poptávky po výkonných výpočetních systémech. S tím ruku v ruce roste i spotřeba energie a náklady s tím spojené, a tento trend bude nadále pokračovat. Od svého vzniku se velikost modelů umělé inteligence exponenciálně zvětšuje. A větší modely znamenají výkonnější systémy, nebo delší dobu výpočtů a obojí vyžaduje více energie.