facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 12. 1. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

CIO AGENDA 2023

CIO AgendaKonference CIO Agenda je odborná platforma nejen pro šéfy  IT, ale také pro další top manažery. Setkání, které již 7 let přináší nejlepší příklady efektivní spolupráce IT a dalších týmů při podpoře úspěšného a hlavně bezpečného chodu společnosti. Příležitost pro všechny, kteří přemýšlí byznysově a vnímají potřebu lepší komunikace IT a ostatních částí firem a institucí.



O čem to v roce 2023 bude? Kybernetické (ne)bezpečí: Nebát se a nenechat se okrást!

Bezpečnost není stav, ale trvalý proces. A protože útočníci jsou vždy o krůček napřed, tak se i v letošním roce zaměříme na aktuální hrozby, ukážeme si, jaké útoky se letos odehrály a kde byla slabá místa, která hackeři využili.

Zaměříme na návody jak postupovat při řešení bezpečnostních incidentů. Seznámíme účastníky s novinkami ve světě kybernetické bezpečnosti a na co všechno je třeba si nově dát pozor. Přijďte se dozvědět, co vám může pomoci v každodenním boji o to, aby vaše firma a její systémy zůstaly v bezpečí.

Na konferenci se můžete zdarma registrovat zde – CIO AGENDA REGISTRACE


 
  

- PR -

11 reálných příběhů IT manažerů:

Jak zvládli SaaS, kyberbezpečnost i automatizaci


AID2025IT manažeři napříč organizacemi dnes řeší podobné výzvy: jak zvládnout přechod na SaaS, zvýšit úroveň kyberbezpečnosti, automatizovat procesy a mít přehled o IT majetku, aniž by museli zavádět složité postupy. Zajímá vás, jak to v praxi zvládají ostatní?

  

- PR -

Umělá inteligence už není pro české firmy tabu

IT Systems 5/2025V aktuálním vydání IT Systems je opět hlavním tématem umělá inteligence, která v českých firmách stále více nachází uplatnění. Potvrzují to i závěry reportu Digitalizace podniků, který vydala společnost Asseco Solutions. Jiří Hub, CEO Asseco Solutions, jej shrnul slovy, že české podniky se opřely do digitalizace a umělá inteligence už pro ně není tabu. Stále ovšem mají co objevovat, protože ze studie společnosti McKinsey vyplývá, že potenciál AI zatím využívá jen zlomek firem a její implementaci v Česku táhnou především sektory bankovnictví, pojišťovnictví a e-commerce.