facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 28. 7. 2010

CÍGLER SOFTWARE se stěhuje

Brněnské sídlo společnosti CÍGLER SOFTWARE se 1. srpna 2010 stěhuje do nově zrekonstruovaných prostor na Drobného ulici č. 49. Přesouvají se sem všechny obchodní aktivity, vývoj systémů i školicí centrum. Nové sídlo s kancelářskou plochou téměř 2000 m2 se nachází v centru Brna. Přes svoji polohu ve středu města je výborně dostupné jak MHD, tak autem, s bezproblémovým parkováním přímo před objektem. V objektu se nachází i školicí středisko, vybavené nejmodernější počítačovou a audiovizuální technikou. Otevírací doba zůstává stejná, od pondělí do pátku 8:00–17:00. Stěhování se týká jen adresy společnosti, veškeré ostatní kontakty – telefony, e-maily, bankovní spojení atd. – zůstávají stejné. 
  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.

  

- Inzerce -

Informační systém QI přináší zajímavá řešení s dlouhodobými přínosy

QIPřesné aktuální informace a optimálně nastavené procesy jsou zásadními konkurenčními výhodami pro každou společnost. Získáte je s QI, které funguje jako informační páteř podniku. Jedná se o český komplexní systém složený z 31 modulů zaměřených na nejrůznější firemní agendy a úseky. Vy pak využijete pouze to, co sedí Vašemu podnikání. A to doslova, protože QI je připravené na většinu oborů.