System4U
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 25. 2. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Check Point rozšířil nabídku bezpečnostních bran Quantum Spark o dva nové modely

Quantum SparkSpolečnost Check Point uvedla na trh dva nové modely bezpečnostních bran Quantum Spark, které chrání malé a střední podniky před kybernetickými hrozbami. Řada Quantum Spark tak nyní zahrnuje celkem šest modelů bran, které pokrývají potřeby organizací s velikostí od jednoho do cca 500 zaměstnanců a podle výrobce nabízí snadné nasazení, správu a zabezpečení i bez odborných znalostí.„Roste počet i sofistikovanost bezpečnostních hrozeb, ale malým a středním podnikům chybí odborné znalosti, zaměstnanci i rozpočet na IT, aby vše mohly řešit odpovídajícím způsobem. Potřebují bezpečnostní řešení, která se vyvíjejí, jsou snadno použitelná a kombinují komunikaci a zabezpečení,“ uvedl Chris Rodriguez z IDC a dodal: „Firewally nové generace Check Point Quantum Spark jsou navržené pro ochranu malých a středních podniků před nejnovější kyberhrozbami. Nabízí snadnou správu z cloudu nebo pomocí mobilní aplikace a poskytují optimalizované připojení k internetu, včetně Wi-Fi, optických vláken, GbE, VDSL a bezdrátového 4G LTE. Brány Quantum Spark lze také využít v rámci měsíčního předplatného, takže malé a střední podniky mohou být zabezpečené bez obav z dopadu na rozpočet.“

Čtyři brány Quantum Spark řady 1500 a dva nové modely 1600 a 1800 jsou již v prodeji. Vzhledem k uvedení nových bran je ukončen prodej bezpečnostní brány Check Point 910, kterou nebude možné objednat po červenci 2021.


 
  

- Inzerce -

Společnost R-built rozšiřuje Vision ERP o projekty a plánuje s ním vyrazit do terénu

Společnost R-built, s. r. o., působí na trhu od roku 2001. Hlavním oborem činnosti je výstavba, opravy a rekonstrukce podzemních a vrchních vedení NN, VN a VVN pro energetické skupiny ČEZ a E.ON.

Helios
- inzerce -