- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (51)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Českou pobočku SAS povede Zdeněk Honek
Novým country managerem společnosti SAS Institute ČR byl jmenován Zdeněk Honek, který zde od března 2013 zastával pozici obchodního ředitele.


Zdeněk Honek bude řídit české zastoupení SAS Institute, jež v ČR pracuje pro více než 70 zákazníků z oblasti financí, telekomunikací a veřejné správy. „V nové roli budu především rozvíjet náš tržní podíl v sektorech veřejné správy, utilit, telekomunikací a finanční sféry. SAS letos prezentuje řadu nových témat nejen v oblasti big dat, high performance a advance analytics. Naše česká pobočka přirozeně nezůstane v těchto trendech pozadu,“ komentoval své jmenování do pozice country managera Honek.
Honek zastával více než rok pozici obchodního ředitele SAS Institute, kam přišel ze společnosti Microsoft. Je absolventem Fakulty dopravní ČVUT v Praze. Mezi jeho záliby patří především sport, a to squash, tenis, box nebo turistika. Zajímá se také o literaturu faktu. Zdeněk Honek je ženatý a má dvě děti.
foto: Zdeněk Honek, archiv SAS
19.6. | ITeuro Solution Day 2025 |
23.9. | PragVue 2025 |
1.10. | Cyber Attacks 2025 |
21.10. | Bezpečnosť a dostupnosť dát 2025 |
11.11. | Umělá inteligence v IT infrastruktuře 2025 |
Formulář pro přidání akce
29.9. | The Massive IoT Conference |