facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 13. 9. 2005

Česká pobočka Lenovo

Lenovo Czech Republic – pod tímto názvem začíná i na českém trhu působit mezinárodní společnost Lenovo Group, v současnosti třetí největší výrobce počítačů na světě. Druhá vlna transformace bývalé divize osobních počítačů IBM do nové společnosti Lenovo, ve které byla zařazena i Česká republika, byla završena dne 1.8.2005. Generálním ředitelem nově vzniklé české pobočky se stal Petr Toman, který od června 2001 řídil divizi osobních počítačů IBM. Lenovo, mezinárodní společnost se sídlem v New Yorku, je ve vlastnictví původní společnosti Lenovo Group, IBM a několika významných amerických investičních společností.

Lenovo v současné době nabízí produkty z původního portfolia divize osobních počítačů IBM. Jde především o notebooky ThinkPad, stolní počítače ThinkCentre, monitory ThinkVision, příslušenství a podpůrné nástroje známé jako ThinkVantage technologie. Již začátkem října tohoto roku otevře společnost Lenovo Czech Republic svá první reprezentativní centra nesoucí název ThinkCentre. První střediska budou na území Prahy, ale již v průběhu příštího roku se počítá s jejich otevřením i ve významných krajských městech České republiky.

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -