facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 14. 1. 2015

Součástí CeBITu bude několikadenní konference o datových centrech

CeBIT, obchodní veletrh IT, a DatacenterDynamics, britský specialista na pořádání konferencí o datacentrech, se dohodly o úzké spolupráci k veletrhu CeBIT 2015, kde společně zorganizují odbornou konferenci o výpočetních střediscích. Přehlídka „The Business of Data Centres“ v hale č. 12 je spojením veletrhu a pětidenní odborné konference. Její náplň přesně odpovídá zájmům odborného publika. Odborníci vysvětlí úlohu moderních výpočetních středisek rovněž s ohledem na využívání technologií Cloud v dnešních podnicích. Jednak půjde o otázku, jak je třeba plánovat a zakládat výkonná výpočetní střediska. A jednak o to, jak vybrat nejlepší partnery pro příslušné nároky na infrastrukturu.Program bude zaměřen na čtyři stěžejní oblasti:

  • Design a Strategie: Mezinárodní experti vysvětlí, jak v praxi vypadá organizační strategie a design výpočetních středisek.
  • IT a Networks: Strategické spojení mezi IT a Networks s ohledem na design a architekturu výpočetních středisek.
  • Critical Environment: Experti budou hovořit o tom, jak profesionálně řídit výpočetní střediska s důrazem na výkon, efektivitu a bezpečnost.
  • Sourcing & Delivery: Podpoří kompetentní zástupce světového plánování a nákupu výpočetních středisek.

Konferenci doplní výstava věnovaná modernímu výpočetnímu středisku. Vystavovatelé předvedou produkty a řešení Racks, chladicí systémy, nepřetržité zásobování energií nebo přístupová oprávnění do výpočetních středisek. Celková plocha prezentace bude více než 10 000 m2.


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -