facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 19. 1. 2015

CeBIT 2015 - Input/Output-Solutions na větší ploše

Po oživení v roce 2014 vše nasvědčuje tomu, že bude na CeBITu, především v oblastech Enterprise Content Management a Input/Output Solutions, znát výrazně pozitivní vývoj. Po návratu společnosti Kyocera v roce 2014 na veletrh CeBIT bude na své vlastní ploše po devíti letech výrazně zastoupena také společnost Konica Minolta. Návštěvníci získají v rámci nabídky „ECM, Input/Output Solutions“ v hale č. 3 kompetentní informace a kompletní přehled o účinné a bezpečné správě dokumentů a tisku.Konica Minolta je v prostředí B2B jako Service-Provider na předním místě v poradenství, implementaci a řešení správy tisku a dokumentů v obchodní oblasti IT procesů a digitálního tisku. Součástí společnosti je nyní segment průmyslového inkoustového a laserového tisku, výroba měřících přístrojů pro využití v průmyslu a medicínské technice, povrchová úprava TAC pro LCD polizátory a rozvíjejíce se segment osvětlení organickými světelnými diodami (OLED).

 
  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -