facebook
Aktuality -> IT společnost - 26. 3. 2020

Canon v dobročinném projektu rozdává další multifunkce

CanonÚspěšný dobročinný projekt společnosti Canon s názvem Kopírka hledá kancelář zahajuje už čtvrté kolo. Canon a jeho partneři v rámci tohoto projektu letos plánují rozdat další použitá, ale stále výkonná kancelářská zařízení do neziskových organizací, škol či školek a podpořit tak jejich záslužnou činnost. Organizace, kterým by v jejich snažení pomohla chytrá tiskárna nebo kopírka značky Canon, se mohou hlásit až do konce července.Co musejí neziskovky, ale třeba i školy, školky či další dobročinné spolky udělat, aby byly do projektu zařazeny a měly šanci získat kancelářského pomocníka? Stačí do 31. července 2020 poslat na adresu canon@my.cz osobitý mail s kreativním popisem, jak konkrétně by uvedený dar podpořil chod kanceláře a činnost neziskové organizace. Nejnápaditější žádosti získají nestárnoucí multifunkci Canon.

Vloni do projektu přišla třeba přihláška České asociace paraplegiků – CZEPA starající se o vozíčkáře po poranění míchy: „Milá multifunkce, trochu se bojíme, že naši pracovní nabídku nepřijmeš, protože míříš jistě s tak skvělou praxí a referencemi vysoko, kdežto u nás by tvé pracovní místo bylo proklatě nízko, stejně jako potřebujeme nízko zvonek a splachovadla. Tak už to u nás chodí (a nechodí), zato ale máme nadhled (a podhled) a je u nás opravdu legrace.“

Multifunkce Canon našla místo i v kanceláři České asociace paraplegiků – CZEPA
Multifunkce Canon našla místo i v kanceláři České asociace paraplegiků – CZEPA

Použité, ale stále platné

V předchozích třech kolech projektu Kopírka hledá kancelář Canon rozdělil více než desítku multifunkčních kancelářských zařízení, která okamžitě začala sloužit svým novým majitelům a ušetřila jim spoustu času a prostředků, aby se mohli naplno věnovat svému poslání.

„Naši zákazníci si žádají nejmodernější technologie tisku, proto svou „flotilu“ tiskáren rádi modernizují. Multifunkce Canon ale díky kvalitě výroby i výstupní kontroly mohou nabídnout mnohem delší životnost. Byla by škoda je likvidovat, když mohou být ještě mnoho let denně využívány pro dobrou věc,“ vysvětluje smysl projektu Kopírka hledá kancelář Helena Indráková, Sustainability manažerka společnosti Canon CZ.

V roce 2019 našly použité, ale stále v tempu pracující multifunkce Canon své nové domovy v organizaci Dejme dětem šanci, České asociaci paraplegiků – CZEPA, Rodinném a kulturním centru Nová Trojka a Škole Osmička se zaměřením na environmentální výchovu. I slavnostní vyhlášení a předání strojů proběhlo zcela v duchu dobročinnosti tohoto projektu, konalo se totiž v pražské kavárně AdAstra, kde pracují tělesně i duševně hendikepovaní.


 
  

- Inzerce -

Začněte prodávat online

Jak na e-shop do 10 dnů?


ABRAOslabuje váš byznys ztráta osobního kontaktu se zákazníky? Nyní je čas definitivně se rozhodnout pro spuštění prodeje online. V situaci, kdy není, ať už z jakéhokoliv důvodu, možné prodávat zboží zákazníkům přímo, je investice do e-commerce rychlou cestou, jak minimalizovat případné ztráty.

  

- Inzerce -

Čas na multicloud v ČR

Platforma nové generace přináší výhody hybridních cloudových prostředí bez dětských nemocí


DellBez ohledu na to, zda multicloud vznikl zcela záměrně nebo jako důsledek živelného přechodu na cloudové technologie, postupně vykrystalizoval jako optimální model, který spojuje výhody veřejného a privátního cloudu a zároveň eliminuje jejich hlavní nedostatky.